Starší dorost zvítězil nad Hradcem Králové

6. 10. 2014 | Redakce

Starší dorost zvítězil nad Hradcem Králové

Tří bodový zisk si odnesli dorostenci z duelu s FC Olympií Hradec Králové. Po dvou neúspěšných utkáních tak opět najeli na vítěznou vlnu s vítězstvím 3:1.

9. kolo, sobota 4. 10. 2014, 10:15
Olympia Hr. KrálovéOlympia Hr. Králové

Dukla Praha: Steibauer - Bohánek, Kadavý, Cvrček, Hájek - Sell (68. Kozel), Tylšar, Farkaš - Polách, Brabenec (56. Šahini, Beneš.
Branky: 23. (PK) a 36. Beneš, 85. Šahini.

Roman Skuhravý: "Po dvou výsledkově a herně nepovedených zápasech chtělo naše mužstvo opět ukázat sílu hrát náročný a úspěšný fotbal. To se nám více dařilo ve druhém poločase, kdy jsme hru naší zlepšenou kombinací ovládli. Začátek utkání provázela řada nepřesností na polovině soupeře, kde nám chyběl klid i lepší pohyb bez míče. Dostali jsme se do vedení proměněným pokutovým kopem po rychlé a přímočaré akci z levé strany, bohužel naše slabost při standardních situacích soupeře pokračuje 1:1. Do vedení nás poslal nádherným gólem kapitán Beneš. Soupeř se spoléhal na dobré zahrávání standardních situací, které jsme mu připravovali my svou nekoncentrovaností a zbrklostí, kdy jsme zbytečně faulovali. Na konečný výsledek upravil ke konci utkání Šahini. Zasloužená výhra, ale hra, hlavně ve finální fázi, není taková jakou chceme mít. Vím, že máme prostor na zlepšení a doufám v "progres" našich výkonů."