FK Ústí nad Labem

3:1

(1:0)

19. kolo, Starší dorost U19 2014/15

Sestava hosté: Steinbauer - Stýblo, Pešička, Kadavý, Hájek - Šíma (46. Petrák), Kozel (65. Kolařík), Tylšar - Brabenec, Šahini, Greš (46. Beneš).

• Branky: 71. Beneš (PK).
V 19. kole druhé nejvyšší dorostenecké soutěže čekalo naše svěřence družstvo z Ústí nad Labem, s kterým prohráli 1:3. "Trápila nás ztrátovost a předfinální fáze," dodal po utkání trenér Skuhravý. Další utkání čeká dorostence v sobotu 21. března od 14:30 na UMT Mikulova proti Benešovu.

Roman Skuhravý: "Po 15 minutách prvního poločasu, kdy domácí pomocí rohových kopů měli herní převahu, naše mužstvo vyrovnalo hru. Od této chvíle jsme byli silnější v rozehrávce a kombinaci, ale opět nás trápila velká ztrátovost v předfinální fázi. Kluci se dostali do zaslouženého vedení po krásné akci, ale branka nebyla uznána pro údajné postavení mimo hru. K rozhodčím se vyjadřovat nechci a nebudu, jen bych povolaným lidem doporučil zajít někdy na tuto soutěž, stojí to za to! Je škoda, že neustále bojujeme s obrovskou chybovostí při standardních situacích soupeře. I tentokrát se soupeř lacině dostal do vedení na konci a začátku poločasů. Třetí branka podtrhla náš zmar ve druhém poločase, po nedorozumění našeho brankáře s Davidem Hájkem, soupeř pohodlně pojistil vedení. Otočit výsledek je pro nás momentálně trošičku problém. Nejsem spokojen s herní odvahou většiny hráčů, to nás brzdí. V následujících zápasech nás čekají mužstva z absolutní špičky soutěže a já doufám, že to budou ty zápasy, které nám pomohou."