PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Starší dorost proti Ústí nad Labem neuspěl

17. 3. 2015 | Redakce

Starší dorost proti Ústí nad Labem neuspěl

V 19. kole druhé nejvyšší dorostenecké soutěže čekalo naše svěřence družstvo z Ústí nad Labem, s kterým prohráli 1:3. "Trápila nás ztrátovost a předfinální fáze," dodal po utkání trenér Skuhravý. Další utkání čeká dorostence v sobotu 21. března od 14:30 na UMT Mikulova proti Benešovu.19. kolo, sobota 14. 3. 2015, 10:00, Měst. stadion - UMT
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
3:1
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Steinbauer - Stýblo, Pešička, Kadavý, Hájek - Šíma (46. Petrák), Kozel (65. Kolařík), Tylšar - Brabenec, Šahini, Greš (46. Beneš).
Branky: 71. Beneš (PK).

Ohlasy trenérů

Roman Skuhravý: "Po 15 minutách prvního poločasu, kdy domácí pomocí rohových kopů měli herní převahu, naše mužstvo vyrovnalo hru. Od této chvíle jsme byli silnější v rozehrávce a kombinaci, ale opět nás trápila velká ztrátovost v předfinální fázi. Kluci se dostali do zaslouženého vedení po krásné akci, ale branka nebyla uznána pro údajné postavení mimo hru. K rozhodčím se vyjadřovat nechci a nebudu, jen bych povolaným lidem doporučil zajít někdy na tuto soutěž, stojí to za to! Je škoda, že neustále bojujeme s obrovskou chybovostí při standardních situacích soupeře. I tentokrát se soupeř lacině dostal do vedení na konci a začátku poločasů. Třetí branka podtrhla náš zmar ve druhém poločase, po nedorozumění našeho brankáře s Davidem Hájkem, soupeř pohodlně pojistil vedení. Otočit výsledek je pro nás momentálně trošičku problém. Nejsem spokojen s herní odvahou většiny hráčů, to nás brzdí. V následujících zápasech nás čekají mužstva z absolutní špičky soutěže a já doufám, že to budou ty zápasy, které nám pomohou."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu