PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Souboj o neoficiální třetí místo skončil remízou

25. 1. 2014 | Redakce

Souboj o neoficiální třetí místo skončil remízou

Souboj remízových králů z loňské sezóny skončil jak jinak než remízou. Ačkoliv Dukla 30 minut před koncem utkání vedla 2:0 góly Honzy Jurošky a Marka Hlinky, Jihlava dokázala srovnat, a tak utkání skončilo remízou 2:2.PU, sobota 25. 1. 2014, 10:00, UMT Mikulova
Dukla Praha Dukla Praha
2:2
(0:0)
JihlavaJihlava

Dukla Praha: Tetour - Juroška, Jeřábek, Vorel, Engelmann - Hlinka, Ouedraogo, Černý (46. Fryčer) - Manzia (46. Čapek), Pospěch (76. Kunič), Mareš.
Jihlava: Blažek - Mikula, Krejčí, Kryštůfek, Marek - Kukoľ, T.Kučera (55. Karlík), Jánoš, Kosak - Přeučil, Marcin (65. Teplý).
Branky: 54. Juroška, 61. Hlinka - 63. Přeučil (PK), 76. Přeučil. Rozhodčí: Hrkal - Červenka, Zubková.

Komentář

V úvodu utkání jsme se prezentovali lepší kombinací, Jihlavě se naopak dařilo v soubojích. V 21. minutě musel Tetour zasahovat, když Kučera pálil z hranice šestnáctky. Z pohledu Dukly vypadala nebezpečně akce při níž Černý zprava nacentroval do vápna, kde se ke střele dostal Mareš, ale mířil vedle levé tyče. V závěru měla obě mužstva po dvou příležitostech, Marek střílel k levé tyči, Tetour včasným zákrokem míč vyrazil. Totéž proběhlo v obdobné akci před jihlavskou brankou. Autorem střely byl Mareš. Na druhé straně Přeučil mohl skórovat z pravé strany malého vápna, Tetour mu v tom zabránil. Stejně neproměněná skončila i poslední střela prvního poločasu, Mareš se kličkou uvolnil, ale přestřelil branku.

Ve druhém poločase začaly padat branky. V 54. minutě se ve vápně uvolnil Honza Juroška a míč uklidil k právé tyči - 1:0. O pět minut později šla Dukla do přečíslení a Marek Hlinka dloubákem trefil levou šibenici. Po rozehře Jihlavy byl našemu hráči odpískán v pokutovém území faul a Přeučil snížil na 2:1. Následovali dvě podobné akce na každé straně jedna, nejprve jihlavský Mikula nacentroval Přeučilovi, ten hlavou přestřelil. Podobně zprava centroval Ouedraogo na Pospěcha, který hlavou mířil vedle branky. Na konečný výsledek upravil v 76. minutě Přeučil, tomu na gólovou hlavičku nahrál Marek.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

"Dnes se hrálo v těžkých podmínkách. Od 10 hodin ráno, mínus 6 pod nulou, takže na některých hráčích bylo vidět, že v úvodu trochu spali. Jsem rád, že jsme utkání hráli, protože byla v plánu tři utkání a vesměs byla všechna s kvalitními soupeři, takže nás dostatečně prověřila. Někdo se s tím dnes popral líp, někdo hůř a dalo by se to srovnat i se včerejším zápasem. Zase, v první půli jsme dobře kombinovali, ale končí nám ta aktivita někde před šestnáctkou a dělalo nám problém dostávat se přes soupeře do koncovky. Ve druhé půli se hra otevřela, dostali jsme se do dvoubrankového vedení, takže z toho pohledu mě mrzí, že jsme to utkání nevyhráli, ale soupeř pak ukázal kvalitu, šel za vyrovnáním a v závěru byl lepší asi on, takže je ta remíza zaslouzená," hodnotil Luboš Kozel po utkání.
 

Média

  • Video: Luboš Kozel hodnotí přípravné utkání s Jihlavou
    Souboj remízových králů z loňské sezóny skončil jak jinak než remízou. Ačkoliv Dukla 30 minut před koncem utkání vedla 2:0 góly Honzy Jurošky a Marka Hlinky, Jihlava dokázala srovnat, a tak utkání skončilo remízou 2:2.
  • Video: Sestřih přípravného utkání s Jihlavou
    Souboj remízových králů z loňské sezóny skončil jak jinak než remízou. Ačkoliv Dukla 30 minut před koncem utkání vedla 2:0 góly Honzy Jurošky a Marka Hlinky, Jihlava dokázala srovnat, a tak utkání skončilo remízou 2:2.
 

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu