Souboj o neoficiální třetí místo skončil remízou

2:2

(0:0)

Přípravná utkání 2013/14

FC Vysočina Jihlava

Sestava domácí: Tetour - Juroška, Jeřábek, Vorel, Engelmann - Hlinka, Ouedraogo, Černý (46. Fryčer) - Manzia (46. Čapek), Pospěch (76. Kunič), Mareš.

Sestava hosté: Blažek - Mikula, Krejčí, Kryštůfek, Marek - Kukoľ, T.Kučera (55. Karlík), Jánoš, Kosak - Přeučil, Marcin (65. Teplý).

• Branky: 54. Juroška, 61. Hlinka - 63. Přeučil (PK), 76. Přeučil. Rozhodčí: Hrkal - Červenka, Zubková.
Souboj remízových králů z loňské sezóny skončil jak jinak než remízou. Ačkoliv Dukla 30 minut před koncem utkání vedla 2:0 góly Honzy Jurošky a Marka Hlinky, Jihlava dokázala srovnat, a tak utkání skončilo remízou 2:2.

"Dnes se hrálo v těžkých podmínkách. Od 10 hodin ráno, mínus 6 pod nulou, takže na některých hráčích bylo vidět, že v úvodu trochu spali. Jsem rád, že jsme utkání hráli, protože byla v plánu tři utkání a vesměs byla všechna s kvalitními soupeři, takže nás dostatečně prověřila. Někdo se s tím dnes popral líp, někdo hůř a dalo by se to srovnat i se včerejším zápasem. Zase, v první půli jsme dobře kombinovali, ale končí nám ta aktivita někde před šestnáctkou a dělalo nám problém dostávat se přes soupeře do koncovky. Ve druhé půli se hra otevřela, dostali jsme se do dvoubrankového vedení, takže z toho pohledu mě mrzí, že jsme to utkání nevyhráli, ale soupeř pak ukázal kvalitu, šel za vyrovnáním a v závěru byl lepší asi on, takže je ta remíza zaslouzená," hodnotil Luboš Kozel po utkání.