Teď začne
vojna!

Slavii Hradec Králové jsme porazili na jejím hřišti 5 : 1

16. 5. 2022 | Tomáš Kulvajt

Slavii Hradec Králové jsme porazili na jejím hřišti 5 : 1

Po týdnu jsme zavítali opět do Hradce Králové, tentokrát na hřiště Slavie. Na skvěle připraveném trávníku v areálu Olympie HK jsme zápas zvládli vítězně, když už v poločase jsme vedli tříbrankovým rozdílem.25. kolo, neděle 15. 5. 2022, 10:15, areál Olympia Hradec Králové
Slavia Hradec Králové Slavia Hradec Králové
1:5
(0 : 3)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Spilka – Krejčí (59. Ulman), Škoch (59. Suchan), Löffler, Bartošek – Nikl (59. Čížek), Kulhavý, Břeh (59. Fojt) – Hübl, Bohatý, Magdi

Branky: 55. Blažek – 35. Bohatý (PK), 38. Chlumecký (vlastní gól), 43. Břeh, 58. Břeh, 83. Suchan ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Domácí do zápasu vstoupili s velmi defenzivní taktikou a prakticky od první minuty postavili na své obranné polovině hluboký blok, který jsme se pokoušeli překonat. Po několika nedotažených příležitostech byl ve 34. minutě v pokutovém území faulovaný Hübl a nařízený pokutový kop Bohatý s přehledem proměnil. O tři minuty později si střílený Hüblův centr srazil do vlastní branky Chlumecký a bylo to 0:2. Třetí branku pak do poločasu přidal po rohu Nikla hlavou Břeh. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu s výjimkou 55. minuty, kdy se domácím podařil rychlý brejk, který dohráli až do gólového zakončení. Naše další dvě branky pak ve zbývajícím průběhu přidali opět Břeh a Suchan. Z Hradce tak odjíždíme spokojeni a vyhlížíme následující zápas s Teplicemi.

Ohlasy trenérů

Trenér  Tomáš Kulvajt: "Oproti předchozím zápasům mělo utkání výrazně odlišný charakter. Tempo bylo nízké vzhledem k defenzivní taktice domácích, velkému vedru i vloženému středečnímu kolu, které jsme absolvovali. Bylo však jen otázkou času, kdy se nám podaří dát první branku. Ta mohla přijít již dříve, ale v koncovce jsme nebyli dostatečně přesní, nebo razantní. Jsem rád, že jsme zápas zvládli a nyní se již připravujeme na nedělní utkání s Teplicemi, na které se velmi těšíme."

 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu