FC Slovan Liberec

0:1

(0:0)

15. kolo, Gambrinus liga 2013/14

Sestava domácí: Kovář - Kelič, Frýdek, Kušnír, Kováč - Pavelka, Kalitvincev (75. Coufal), Rybalka (82. Pimpara), Sackey (68. Delarge) - Rabušic, Šural. Trenér: Šilhavý.

Sestava hosté: Rada - Romera, Štetina, Vorel, Vrzal - Hanousek Marek, Gedeon, Hlinka (77. Malý) - Néstor (88. Hanousek Matěj), Pospěch, Mareš (82. Marek). Trenér: Kozel.

• Branky: 49. Pospěch. ŽK: 37. Sackey, 77. Rabušic - 31. Mareš, 72. Vrzal, 92. Malý, 94. Gedeon. Rozhodčí: Proske - Moláček, Dobrovolný.
  • Diváci: 3227
To, co se nepovedlo Seville, Udinese či Freiburgu v Evropské lize, zvládla Dukla Praha v 15. kole Gambrinus ligy. Na stadionu U Nisy jsme zvítězili 1:0 díky brance Zbyňka Pospěcha!

Luboš Kozel řekl k utkání: "Jsem dnes spokojený, podařilo se nám dnes v Liberci vyhrát a myslím si, že naprosto zaslouženě. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, prvních dvacet minut jsme domácí zaskočili a dobrou kombinací a přechodem do útoku jsme se dostávali do přečíslení, zakončení i vyložených šancí. Bohužel, jak je v poslední době naším zvykem, jsme je brankově nevyjádřili. Pak se hra vyrovnala. Ve druhém poločase byl odměnou gól Zbyňka Pospěcha. Domácí pak svoji hru zjednodušili, začali míče více nakopávat, my trošku polevili, ale přesto dobře bránili a domácí moc do šancí nepouštěli. Vyrovnání viselo ve vzduchu až v samotném závěru, kde jsme přežili šanci Delarge. Takže si vezeme domů tři body, které jsou pro nás nesmírně cenné."