Šestnáctka porazila o rok starší tým Admiry

26. 1. 2015 | Redakce

Šestnáctka porazila o rok starší tým Admiry

Utkání hojné na branky se odehrálo v sobotu na UMT klubu Motorlet. V rámci tamního turnaje nastoupilo družstvo Dukly proti týmu Admiry Praha. Ze souboje vyšla vítězně Dukla v poměru 4:2.Turnaj - Motorlet, sobota 24. 1. 2015, 14:00
Admira Praha Admira Praha
4:2
(3:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Roub – Uher (60. Bell), Kysela, Mašek (65. Janko), Lukeš (60. Šolaja) – Štědrý (60. Mentberger), Mentberger (41. Bannykh), Bělíček (60. Kott) – Kott (41. Bažo), Janko (41. Kubů), Šolaja (41. Brewer)
Branky: 5. Mašek (Mentberger), 8. Kott, 28. Mašek (Mentberger), 54. Kubů (Bělíček).

Komentář

Vstup do utkání nám vyšel skvěle. Nejprve Mašek trefil přesně z trestného kopu, o chvilku později využil dobrého presinku Janka Kott, který získal míč a přesně jej uklidil do branky. Další gól přidal v 28. minutě znovu Mašek hlavou po rohovém kopu. Admira do poločasu snížila z penalty po faulu. V 54. minutě Kubů přesně mířil z prostoru přední tyče, v 62. minutě Admira upravila na konečných 4:2 ze závaru po dalším rohovém kopu.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Dnešní zápas byl hojný na branky ze standardních situací, pět ze šesti. Po většinu utkání jsme byli týmem, který udával tempo hry, a kromě branek jsme si vytvořili další šance. Několik dalších akcí zůstalo nedotažených nepřesností v předfinální fázi, což byla škoda. I tak jsme odehráli velmi dobré utkání."
 


Fotogalerie


Partneři klubu