FANSHOP

Šest gólů do sítě Českých Budějovic

2. 7. 2016 | Redakce

Šest gólů do sítě Českých Budějovic

Po sedmi gólech v síti Varnsdorfu si Dukla vyšlápla na České Budějovice, ke kterým byla o jeden přesný zásah milosrdnější. Mezi úspěšné střelce se dvakrát zapsali Néstor s Beauguelem a po jedné brance přidali Manzia a Čajič.PU, sobota 2. 7. 2016, 11:00, Černošice - Kazín
Dukla Praha Dukla Praha
6:0
(2:0)
Č. BudějoviceČ. Budějovice

Dukla Praha: Rada - Miloševič (60. Jurendič), Štetina, Smejkal (60. Bezpalec), Preisler (46. Juroška) - Považanec (60. Kovaľ), Borek, Tetour Dan. (46. Čajič) - Néstor (46. Manzia), Beauguel, Vlček (60. Vopat).
Č. Budějovice: Mezhiev – Klesa, Šourek, Novák, Funda – Hála, Čermák – Pešek, Kadula, Wermke – Kalod.
II. poločas: Mezhiev – Řezáč, Novák, Šourek, Funda – Čermák, Čavoš – Pešek, Kadula, Wermke – Černý.
Branky: 10. a 21 Néstor, 76. a 80. Beauguel, 79. Manzia, 87. Čajič. ŽK: 52. Borek. Rozhodčí: Jan Váňa (Praha) - Jaub Šimáček (Týnec n. S.), Petr Hocek (Benešov).

Komentář

Z první větší šance zápasu padl úvodní gól. Po spolupráci s Beauguelem si na hranici šestnáctky zpracoval míč NÉSTOR ALBIACH a druhým dotekem jej poslal ke vzdálenější tyči branky bezmocného budějovického gólmana. Ve 20. minutě se tváří v tvář brankáři nedokázal prosadit Beauguel. O minutu později se podruhé v utkání radoval NÉSTOR ALBIACH, když svoji střelu umístil do stejného místa jako svůj první úspěšný pokus. Ve zbytku poločasu drželi hráči Dukly míč na svých kopačkách výrazně častěji než soupeř. V nastaveném čase zakončoval v pádu J. D. Beaugel pouze nad bránu střeženou Mezhievem.

V 54. minutě byl gólman Rada donucen vytáhnout parádní zákrok proti útočníkovi soupeře, který se dostal do samostatného úniku. Na druhé straně se po rohovém kopu probojoval k hlavičce Tomáš Borek, ale soupeřova brankáře příliš nezaměstnal. Obdobně dopadl o Beauguel v 61. minutě. Manzia se připomněl v 64. minutě, když na půlící čáře přebral míč, doběhl s ním až do soupeřova vápna, kde křižnou střelou těsně minul. Třetí přesný zásah hráčů ve žlutém přišel na řadu v 76. minutě. Brankář Mezhiev neudržel ve svých rukavicích střelu zpoza vápna a míč vyrazil pouze před JEANA DAVIDA BEAUGUELA, který měl již snadnou úlohu. V 80. minutě si naběhl do pokutového území na dlouhou přihrávku BIDJE MANZIA a prostřelil budějovického brankáře. Na populárního „bůra“ nemuseli přítomní diváci čekat ani minutu. Podruhé v utkání se trefil JEAN DAVID BEAUGUEL. Poslední hřebík do budějovické rakve přidal v 87. minutě po rychlém protiútoku ALDIN ČAJIČ. Zápas uzavřely Beauguelovy nůžky, kterými těsně přestřelil. 

Fotogalerie


 


Fotogalerie


Partneři klubu