PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Série pokračuje. Devatenáctka porazila Sokolov

4. 11. 2014 | Redakce

Série pokračuje. Devatenáctka porazila Sokolov

Ve 13. kole druhé nejvyšší dorostenecké soutěže zvítězila devatenáctka nad Baníkem Sokolov 3:2.13. kolo, sobota 1. 11. 2014, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
3:2
(3:1)
SokolovSokolov

Dukla Praha: Vávra - Stýblo, Kadavý, Cvrček, Vosátka - Petrák, Farkaš (69. Kozel), Bezpalec - Bezdička (46. Brabenec), Šahini (72. Polách), Beneš.
Branky: 17. Bezdička, 21. Beneš, 32. Šahini.

Ohlasy trenérů

Roman Skuhravý: "Od začátku zápasu kluci hráli parádní fotbal, který nepostrádal nasazení, kvalitní kombinaci, šance a především branky. Jednoznačná převaha vedla k tříbrankovému vedení a třem stoprocentním šancím, které se nám nepodařilo proměnit. Nic nenasvědčovalo tomu, co nás potkalo od šťastného snížení na 1:3 ve 41. minutě. Druhý poločas začali sokolovští agresivněji a ve spojení s naší obavou vyhrát a individuální kvalitou některých hráčů Baníku, která vyústila v pomalejší a nepřesnou hru, se komplikace dostavily. Nevyužili jsme dvě šance na začátku druhého poločasu a přetrvávající rezervy v obranné fázi přinesly trest v podobě snížení na 3:2, bohužel ani vyloučení soupeře po tvrdém zákroku na Farkaše nám nedodalo klid. Vážím si toho jak kluci pracují. Tohle je další krok, který můžeme, a pokud chceme být lepší, uděláme! Umět vyhrávat není jednoduchá věc! Vyhrávat kombinačním fotbalem, o který se chceme snažit po celé utkání není lehké pro mladé hráče. Vlastní práce s hlavou, psychikou, to je oblast, o které budeme společně přemýšlet, tam máme rezervy. Dnešní zápas, až úsměvně ukázal přesně tento problém a rozhodně to pro naše hráče nebylo jednoduché utkání s velice dobrým soupeřem. O to víc si cením výhry. Chlapci video bude úsměvné a věřte, jdeme správným směrem."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu