4:1

(1:0)

Přípravná utkání 2012/13

FK Pardubice

Sestava domácí: Kučera (46. Šebek) - Romera, Jeřábek (46. Hell), Božič, Hanousek - Podrazký, Ouedraogo (46. Albiach), Malý (64. Tenkl) - Berger, Pospĕch, Svatonský (82. Engelmann).

Sestava hosté: Frydrych (70. Čihař) - Přibyl (70. Pospíšil), Tischler, Němeček, Pospíšil (46. Norek) - Hodas (63. Janecký), Dubský (63. Šejvl), Kudrna (46. Hundák), Kakrda (63. Polák) - Petrus, Jeřábek.

• Branky: 38. Podrazký, 72. Tenkl, 80. Pospěch, 88. Berger - 69. Janecký. Rozhodčí:Kocourek - Vlasjuk, Filípek. ŽK: 34. Božič - 40. Kudrna, 74. Jeřábek.
V posledním přátelském utkání před odjezdem na Kypr zvítězila Dukla nad Pardubicemi 4:1.

Luboš Kozel: "Dnes se na nás soupeř z taktického hlediska velmi dobře připravil. Deset hráčů pod míčem z bloku a na brejk. Nám to první poločas dělalo problém, přeci jen sestava byla hodně složená z mladších hráčů, kteří spolu moc nehrají, takže tam byla vidět jistá nesourodost a nesehranost. Byli jsme někdy netrpěliví, chvátali jsme do toho bloku a ztráceli míče. Ale vstřelili jsme jednu branku po hezké akci.

Druhý poločas jsme dostali branku standardně z rohového kopu a celý zápas jsme pak rozhodli v poslední půlhodince, kdy se Tomáš Tenkl pěkně prosadil z dálky. My jsme se pak uvolnili, soupeř trošku odpadl, což vedlo k našemu vítězství 4:1. "