S Juliskou jsme se rozloučili bezgólovou remízou

18.05.2019, 17:00
Stadion Juliska

FK Dukla Praha

Fortuna liga 2018/19

1.FC Slovácko

Sestava domácí: Hruška – Miloševič, Ďurica, D. Souček, Kovaľ – Doumbia (86. Marek Hanousek), Tetour, Lu. Holík (29. Bezpalec) – Douděra, Holenda, Hadaščok (66. Djuranovič).

Sestava hosté: Trmal – Reinberk, S. Hofmann, Divíšek (52. Jakub Rezek, 78. Sadílek), Kadlec – Havlík, V. Daníček – Kalabiška, Janošek (59. Hološko), Navrátil – Zajíc.

• ŽK: 27. Havlík, 76. Jakub Rezek, 89. Kalabiška.
    ČK: 23. D. Souček
    Rozhodčí: Adámková – Nádvorník, Peiffer.
  • Diváci: 654
V rámci předposledního utkání nadstavby se Dukla utkala se Slováckem. Utkání, ve kterém ani jednomu týmu nešlo o bodový zisk, skončilo bez jediného gólu, byl to na delší dobu poslední zápas Dukly na Julisce v nejvyšší fotbalové soutěži.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře kvůli sérii standardních situací soupeře, z mého pohledu to byl zápas dvou klíčových okamžiků: Prvním byla obrovská příležitost Lukáše Holíka, druhou vyloučení Dana Součka. Čeho si dnes nejvíc cením je to, jakým způsobem se kluci semkli a odpracovali to a skutečnost, že jsme nepustili soupeře do žádné vyložené šance. Škoda situace v 91. minutě, kdy to kluci sehráli výborně a mohli být za dobrou práci odměněni. Ze zápasu jsme vydolovali bod po tvrdé práci."