S Jabloncem v poháru bez branek

03.03.2016, 16:00
Juliska

FK Dukla Praha

MOL Cup 2015/16

FK Jablonec

Sestava domácí: Hroššo – Miloševič, Smejkal, Štětina, Vrzal – Albiach (71. Berger), Marek Hanousek, Daniel Tetour – Mareš (66. Považanec), Manzia, Vašíček (83. Beauguel).

Sestava hosté: Bárta – Karavajev, Kysela, Beneš (69. Pernica), Hybš – Rossi, Trávník, Hübschman, Greguš, Matěj Hanousek (66. Masopust) – Tecl (83. Wágner).

• ŽK: 24. Vrzal.
    Rozhodčí: Ardeleánu – Mokrusch, Hrabovský.
  • Diváci: 382
V úvodním zápase čtvrtfinále MOL cupu Dukla v domácím prostřední remizovala s Jabloncem 0:0. Tým z Julisky byl celý zápas aktivnější a měl několikrát blízko ke gólu. Ve druhém poločase zastavila Marešovu střelu tyč a dorážku Vrzala vykopl z brankové čáry Beneš. Odveta se odehraje v úterý 15. 3. od 17.30 hod. na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou.

Hodnocení trenéra:

Zdenko Frťala: „Myslím, že hlavně v prvním poločase byl zápas zajímavý na gólové příležitosti, ale ani jedno mužstvo je nedokázalo proměnit. Ve druhé půli to bylo spíše o tom, který z týmů udělá nějakou chybu. Myslím, že zápas zůstává stále otevřený. Výsledek 0:0 je zrádný, ale jsme rádi za to, co jsme tady uhráli a ve druhém zápase si to rozdáme o to, kdo postoupí.“

Luboš Kozel: „Chtěli jsme si vytvořit dobrou výchozí pozici a utkání uhrát bez obdržené branky, což se povedlo. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Přesto jsem s výkonem spokojený, většinu utkání jsme byli aktivnější než soupeř, chybělo tomu jen finále. V první půli jsme se do šestnáctky moc nedostávali, druhou půli jsme dali tyčku a míč skončil na brankové čáře, dál nedošel. Jsem spokojený s výkonem, ale nejsem spokojený s výsledkem. Přeci jen výsledek 0:0 je takový ošidný i pro domácí, takže ve hře pořád jsme.“