PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

S Admirou si starší žáci zahráli s radostí a nadšením

24. 5. 2017 | Redakce

S Admirou si starší žáci zahráli s radostí a nadšením

Kluci od začátku utkání velmi dobře kombinovali, vytvářeli si příležitosti a ty proměňovali. V půli jsme vedli o čtyři branky a následně se nám po dalších pěkných akcích podařilo vstřelit další dva góly. Admira dokázala pouze jednou korigovat z pokutového kopu a utkání tak nakonec skončilo naším vítězstvím v poměru 6:1.7. kolo, sobota 20. 5. 2017, 10:15, hř. Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
6:1
(4:0)
Admira PrahaAdmira Praha

Dukla Praha: Bičiště - Hypius, Noll, Kozojed, Šebrle (35. Mareš) – Kleček (35. Spáčil), Kočí (35. Novotný A.), Hudec – Šátek (60. Křenek), Novotný J., Helík (35. Denisenko).
Branky: : 22. a 39. Novotný J., 13. a 53. Šátek, 2. Hudec, 32. Šebrle. Asistence: 2. a 53. Novotný J., 13. Kočí, 22. Noll.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Všichni kluci dnes podali velmi dobrý výkon. Od začátku utkání jsme byli aktivní na míči, měli jsme výborný pohyb a kombinace byly plynulé a rychlé. Dařilo se nám i střelecky, a přestože jsme nevyužili několik dalších příležitostí, podařilo se nám šestkrát rozvlnit síť admirské branky. Kluci z Admiry se prosadili jednou po pokutovém kopu. Děkujeme všem divákům z řad rodičů, kteří tradičně výborně povzbuzovali oba týmy, a těšíme se na další ligové utkání, které hrajeme tentokrát již ve středu na hlavním stadionu Viktorie Žižkov."

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FK Dukla Praha