PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Rezerva staršího dorostu prohrála s Libuší

23. 5. 2013 | Redakce

Rezerva staršího dorostu prohrála s Libuší

V otevřeném středečním utkání bylo vidět hodně střeleckých příležitostí, zejména od hostujícího týmu, Dukly. Přesto byl výsledek příznivý pro domácí a Dukla si tak odnesla porážku 1:2.26. kolo, středa 22. 5. 2013, 17:00
Libuš Libuš
2:1
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Hodan – Melichar, Filip, Halbich, Bezděk – Ksandr, Stuj, Troníček – Kolařík, Romanovskyy (46. Benda), Tříska.
Branky: 72. a 83. Libuš - 5. Ksandr (Stuj).

Ohlasy trenérů

Hodnocení Tomáše Kulvajta: "Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a hned v páté minutě jsme šli do vedení přesnou hlavičkou Ksandra po rohovém kopu. O chvilku později jsme mohli vedení zvýšit, Kolařík však nastřelil z šestnácti metrů jen tyč. Domácí jsme dostávali do hry nepřesnostmi před vlastní brankou, naštěstí se nám chyby dařilo hned napravovat. Druhý poločas se obraz hry otočil. Mírnou převahu měli domácí a my jsme vyráželi do brejků. V 72. minutě hosté přesně rozehráli rohový kop zprava a nechytatelným „volejem“ vyrovnali na 1:1. O minutu později jsme mohli jít opět do vedení, rychlou akci po levé straně zakončil Benda opět jen do tyče. Rozhodnutí přišlo v 83. minutě, kdy jsme nezachytili rychlý protiútok domácích. Ondřej Halbich ve snaze zabránit střele, ve skluzu napálil dobíhajícího útočníka a míč po velkém oblouku a odrazu od tyče doputoval až do sítě. Polovlastní gól nás však nepoložil. V poslední minutě jsme si vytvořili parádní šanci na vyrovnání. Dan Filip tlačil střelu po zpětné přihrávce k zadní tyči, domácí brankář však tygřím skokem s vypětím všech sil vytlačil míč na roh. Z něj jsme se již neprosadili. Po oboustranně otevřeném útočném utkání jsme tentokrát odešli poraženi."
 


Fotogalerie


Partneři klubu