PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour
    FANSHOP

Rezerva starších žáků remizovala s Loko Vltavínem

4. 5. 2017 | Redakce

Rezerva starších žáků remizovala s Loko Vltavínem

Zarputilý soupeř z Vltavína odolal našim šancím v druhém poločase a naopak z ojedinělé šance skóroval a vyrovnal.15. kolo, pondělí 1. 5. 2017, 10:00, U Průhonu 1, Praha 7 - UMT
Vltavín Vltavín
3:3
(2:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Bičiště – Erdmann, Dragošek, Tomek, Divín – Spáčil „C“, Cvetanov, Hořt – Jakoubek, Peřina, Goldchmidt. Komani, Spilka.

Ohlasy trenérů

Michal Drga: "Od začátku bylo utkání v naší režii, dominovali jsme na míči, soupeř sem tam hrozil z rychlých protiútoků. Dostali jsme se lehce do vedení 2:0, pak však přišla individuální nezodpovědnost při našem obranném rohu, kdy protihráč hlavičkuje sám na penaltě (komunikace, zodpovědnost, strach z hlavičkového souboje). Zvýšili jsme na 3:1, nicméně soupeř dal gól do šatny z brejku na 3:2 (nešlo brejk takticky přerušit u lajny?).

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se jedná o nový zápas a že jej chceme vyhrát – o to jsme se snažili, měli jsme spoustu vyložených šancí, za což jsme rádi – bohužel musíme pracovat na lepší produktivitě.

Jak již bylo zmíněno soupeř z ojedinělé šance skóroval – došlo ke ztrátě míče uprostřed hřiště, přepnutí našich obránců a defensivního záložníka bylo špatné, ponaučení pro nás.

Dále musíme pracovat na naší soubojovosti, nestačí být technicky-kvalitní fotbalista, v určitých částech zápasu je to také o rvavosti a ta některým našim hráčům chybí…"

 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FK Dukla Praha