PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

První vítězství veze devatenáctka z Doubravky

26. 8. 2013 | Redakce

První vítězství veze devatenáctka z Doubravky

Po dvou prvních výsledkově nevydařených kolech, veze devatenáctka z venkovního hřiště plný počet bodů. V neděli se utkala s týmem Doubravky, který porazila 4:2.3. kolo, neděle 25. 8. 2013, 17:00
Doubravka Doubravka
2:4
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Komárek, Troníček, Schindler (Bezděk) – Vrkoč, Farkaš, Bezpalec – Kolařík (87. Šupina), Gajecký, Beneš.
Branky: 17. Doubravka, 90+2. Doubravka (PK) - 10. Doubravka (vlast.), 34. Beneš (Komárek, Troníček), 85. Kolařík (Bezděk), 87. Beneš (Vávra).

Komentář

Do vedení jsme šli v 10. minutě díky vlastnímu gólu po centru Kulikova a nešťastném zásahu domácího obránce. Domácí vyrovnali o sedm minut později přízemní "tečovanou" střelou. V dalším průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili několik dalších šancí, v gól jsme však přetavili až na krátko rozehraný rohový kop. Troníček prošel podél brankové čáry, nacentroval na Komárka, jehož střelu pohotově dorazil Beneš. Do poločasu jsme mohli skóre ještě navýšit, Bezpalce a následnou dorážku Gajeckého však vychytal domácí brankář a Vrkočova dělovka do břevna skončila před brankovou čárou. Druhý poločas byli aktivnější domácí a i díky velkému množství standardních situací nás dostali pod tlak. Pozornou obranou jsme však většinu šancí úspěšně zvládli odvrátit. O našem vítězství jsme rozhodli dvěma povedenými akcemi v závěru, kdy přesně mířil Kolařík a Beneš. Ve druhé minutě nastavení ještě domácí snížili z pokutového kopu, naše zasloužené vítězství však gól již nezvrátil.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt hodnotí utkání s Doubravkou: "Už v kabině bylo na klucích vidět obrovské odhodlání a touha v dnešním zápase uspět. První poločas jsme zvládli velmi dobře. Kromě dvou branek jsme si vytvořili další čtyři stoprocentní šance, které nám mohly dodat většího klidu. Druhý poločas se nám totiž nedařilo déle držet míč a domácí nás dostali pod tlak. Poctivou defenzívou a velkou obětavostí jsme přestáli nápor domácích a branky v závěru byly zaslouženou odměnou. Z první výhry v soutěži tak měli kluci zaslouženě obrovskou radost."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem