První prohra v sezoně. Z Líšně odjíždíme bez bodů

7. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/22

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Veselý – Pašek, Jeřábek, Ševčík, Lutonský – Kučera – Stáňa (88. Burda), Málek, Matocha (88. Demeter), Rolinek (71. Bednář) – Silný (74. Zikl).

Sestava hosté:

Rada – Barac, Piroch, Kulhánek, Ruml (42. Šebrle) – Buchvaldek (82. Kim), Peterka, Kozel (42. Kozma), Souček – Faleye (82. Pázler), Fábry (74. Adediran).

• Branky: 11. Silný, 29. Ševčík, 80. Kučera. ŽK: Stáňa, Pašek, Silný – Kozel, Piroch, Faleye, Souček. Rozhodčí: Macháč – Šimáček, Vyhnanovský. Střely na bránu: 11:3. Střely mimo: 4:9. Rohy: 9:4. Držení míče (v procentech): 49:51.
Dukla v 7. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY prohrála na hřišti Líšně 0:3. V utkání jsme brzy ztráceli a nedokázali v něm ani jednou skórovat. Šanci na reparát máme příští týden v pátek doma proti Příbrami.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. My jsme do zápasu nevstoupili dobře, měli jsme problém prakticky s každou standardkou domácích, což vyvrcholilo gólem na 1:0. Vypracovali jsme si pak možnosti na srovnání, ale byli jsme jaloví. Druhou půli jsme chtěli utkání zdramatizovat, ale třetí gól v naší síti rozhodl. Věděli jsme, že porážka někdy přijde. Nejsme mužstvo, které by mělo celou sezonu všechny válcovat. Soupeř byl dnes agresivnější, důraznější a víc si šel za vítězstvím. Hvizdem rozhodčího pro nás každopádně zápas skončil a už teď myslíme na ten další proti Příbrami.“