První dorost remizoval v druhém přípravném utkání s Varnsdorfem

2:2

(2:1)

Přípravná utkání U19 2014/15

FK Varnsdorf

Sestava domácí: Hladký – Stýblo (70. Čermák), Čížek, Pešička, Čermák (46. Hájek) – Kozel (45. Petrák), Farkaš (65. Mammedov), Mammedov (45. Sell) – Tylšar (46. Cebotaiev), Šahini (46. Brabenec), Polách (70. Tylšar).

• Branky: 37. Mammedov (Tylšar, Farkaš), 45. Mammedov (Kozel, Polách).
Po vyhraném úterním utkání s Kolínem, následovalo dvojutkání s Varnsdorfem, kde se nejprve střetly týmy juniorek a následně nejstarších dorostů. Po vyhraných prvních 45 minutách (2:1) Varnsdorf ve druhé půli vyrovnal a utkání skončilo konečným výsledkem 2:2.

Tomáš Kulvajt: "V úvodu zápasu byla na hráčích znatelná únava z absolvovaného soustředění. Hráči Varnsdorfu byli živější a ve 22. minutě šli zaslouženě do vedení po křižné střele na zadní tyč. Poté jsme však zlepšili pohyb a do poločasu se nám podařilo výsledek otočit. Dvakrát se střelecky prosadil Mammedov, který si nejprve naběhl na zpětnou přihrávku Tylšara a přesnou ranou vyrovnal, v poslední minutě prvního poločasu pak využil průnikovou přihrávku Kozla a jemnou tečí před brankářem nás poslal do vedení. Přes mírnou herní převahu jsme ve druhém poločase třetí gól přidat nedokázali, Varnsdorf naopak svou jedinou šanci proměnil ve vyrovnávací branku. Zápas tak skončil zaslouženou remízou."