PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

První dorost remizoval s Pískem

12. 5. 2014 | Redakce

První dorost remizoval s Pískem

Ve 25. kole druhé nejvyšší dorostenecké soutěže hostil tým našeho dorostu družstvo z Písku. I přes herní převahu, dokázal Písek jednobrankový náskok domácích srovnat a odjet s jednobodovým ziskem za zaslouženou remízu.25. kolo, sobota 10. 5. 2014, 10:15, Přátelství
Dukla Praha Dukla Praha
1:1
(0:0)
PísekPísek

Dukla Praha: Vávra Z. – Bohánek, Troníček, Cvrček, Vosátka (77. Bezděk) – Farkaš (67. Volek), Bezpalec (83. Šupina), Petrák – Zoubek (75. Vávra), Vachoušek, Beneš.
Písek: Formánek – Novotný, Pohnán, Staněk, Šourek (89. Novotný) – Forman, Hlavín, Rakovan, Zeman (57. Hájek) – Keclík, Štětina.
Branky: 82. Bezpalec (Vávra, Volek) - 84. Hájek (Forman).

Komentář

Obraz hry byl po celé utkání prakticky stejný. Dukla byla výrazně silnější v kombinaci a dobrým držením míče Písek přehrávala. Hosté však drželi kompaktní blok ve středním a později obranném pásmu velmi dobře a Dukla se přes něj dostávala do šancí jen velmi zřídka. Hosté naopak po zisku vyráželi k nebezpečným brejkům. Ve druhém poločasu postupně tlak Dukly ještě sílil a v 82. minutě vyústil ve vedoucí branku Bezpalece, který bodlem prostřelil brankáře Formánka. Písku se však podařilo vyrovnat hned o dvě minuty později, kdy si na přízemní centr z pravé strany naběhl Hájek a střelu na zadní tyč trefil přesně. Akce Beneše, ani hlavička Petráka v závěru gólové nebyly. I proto skončilo utkání remízou.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Defenzivní taktika Písku nám dělala problémy. Přestože jsme se snažili rychle kombinovat, otáčet hru, střídat přízemní kombinaci s dlouhými míči, vézt útoky středem i po stranách, nedokázali jsme se první poločas dostat do výraznějšího zakončení. Z brejků byl v tomto ohledu Písek nebezpečnější. Druhý poločas byl z naší strany výraznější. Kluci šli za vítězstvím systematicky a velmi silně. O to více mrzí inkasovaný gól dvě minuty poté, co jsme šli v závěru do zaslouženého vedení. Za aktivitu a výraznou herní převahu bychom si možná vítězství zasloužili, Písek však svým herním pojetím zvládl zápas také velmi dobře, a ač jsme teď velmi zklamaní, remíza byla asi zasloužená."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu