SK Kladno

3:1

(1:1)

23. kolo, Starší dorost U19 2013/14

Sestava domácí: Smrkovský - Čížek, Hübst, Rohla, Kraus - Pudil - Cabejšek, Bystřický, Borák, Krupička - Bořík.

Sestava hosté: Němčanský – Baran, Troníček, Cvrček, Vosátka (63. Bezděk) – Farkaš, Bezpalec, Petrák (63. Volek) – Zoubek (58. Vávra), Vachoušek, Beneš.

• Branky: 12. Rohla, 51. Bořík, 69. Cabejšek - 28. Zoubek (Vachoušek, Beneš).
Ačkoliv první poločas skončil remízou 1:1 a sliboval vyrovnané utkání i ve druhém poločase. I přes lacino inkasovanou branku kluci hráli aktivně a měli blízko k vyrovnání, návrat do zápasu jim ale překazil třetí obdržený gól, a utkání tak skončilo 3:1 pro domácí Kladno.

Tomáš Kulvajt: "Přestože jsme o síle Kladna ve standardních situacích věděli, inkasovali jsme po jedné z nich první gól. Druhá polovina prvního poločasu však byla v naší režii, rychlou kombinační hrou jsme domácí zatlačili a po vyrovnání jsme do poločasu mohli skóre ještě zvýšit, což se bohužel nepodařilo. Druhý gól jsme domácím vyloženě darovali, inkasovaná branka nás ale nepoložila a dále jsme hráli aktivně. Dnes jsme poznali, jak tenká hrana je mezi úspěchem a neúspěchem. K vyrovnání nám po Cvrčkově hlavičce scházely centimetry. Místo toho, abychom se dostali zpět do zápasu, jsme však potřetí inkasovali. Celkově Kladno působilo vyzrálejším dojmem, a prodalo zkušenosti svých hráčů z divizního A-týmu. Čekali na naše chyby, které nekompromisně trestali a poctivou, velmi dobře organizovanou defenzívou nás hlavně druhý poločas již do vyloženějších šancí nepustili. Z tohoto pohledu je proto vítězství Kladna zasloužené."