05.09.2015, 17:00

FK Dukla Praha

3. kolo, Divize žen B Čechy 2015/16

FK Bohemia Poděbrady

Sestava domácí: Frolíková – Eisová, Buttová (58. Kocková), Lupačová (80. Gluhović), Cachová – Němečková, Pavlíková, Čechová (80. Šedivá) – Houbová (69. Šemelíková), Gaislová (69. Hřebíková), Urbánková (24. Hajnová)

Sestava hosté:

• Branky: 8., 63. Bartoňková

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: "Jsem naštvaný a zároveň mě mrzí, jak utkání dopadlo. Byli jsme lepším týmem, drželi více míč, ale doplatili jsme na produktivitu a chyby v obranné fázi. Pokud nedáme v takových zápasech góly, nemůžeme chtít pomýšlet na žádné úspěchy. Příští týden nás čekají Malešice B, do té doby si tak musíme vyhodnotit řešení některých situací. Ze zápasu si odnáším více negativní dojem a doufám, že se nám podaří zapracovat na odstranění nepřesností a chyb, kterých jsme se dopouštěli.“