SG Dynamo Drážďany

1:2

(0:0)

Přípravná utkání 2013/14

Sestava domácí: Fromlowitz – Gueye, Brégerie, Susac, Schulz – Muscalu, Losilla, Kempe, Ouali – Poté, Koch. II.: Pellatz – Schuppan, Sabah, Leistner, Menz – Muscalu (70. Stefaniak), Fiel, Trojan, Müller – Benyamina, Aoudia.

Sestava hosté: Rada (46. Kučera) – Romera (70. Radoš), Štetina (46. Jeřábek), Vorel, Vrzal – Hanousek (46. Ouedraogo), Malý (37. Kalouda), Hlinka – Albiach, Pospěch (70. Kunič), Mareš (46. Pázler).

• Branky: 73. Trojan - 55. Pospěch, 76. Néstor. ŽK: 63. Vorel.
V mrazivém počasí nastoupila FK Dukla proti Dynamu Drážďany. Ve vydařeném přátelském utkání, ve kterém dal Luboš Kozel příležitost všem nominovaným hráčům, jsme zvítězili 2:1 po brankách Pospěcha a Néstora.

Luboš Kozel řekl o utkání: „Já jsem spokojený. Utkání splnilo svůj účel, sehráli jsem vyrovnané utkání se soupeřem, který hraje druhou Bundesligu a má svou kvalitu. Nastoupil na nás, byl rychlý a přímočarý směrem dopředu, my jsme se s tím vyrovnali. První půle dopadla nerozhodně 0:0, ale na šance byla 2:2, my dali tyč, oni břevno. Druhý poločas jsme začali dobře, dali jsme branku, mohli přidat i druhou, ale místo toho soupeř vyrovnal a o konečném výsledku rozhodl Néstor, což je dobře, protože potřebujeme, aby se chytil. Doufám, že se v utkání nikdo nezranil. Nastoupili i mladí hráči a dá se říci, že to docela zvládli a to všechno přispívá jen ke kladnému hodnocení celého utkání.“