Přípravné utkání s SV Ried skončilo prohrou

FK Dukla Praha

Přípravná utkání 2016/17

SV Ried

Sestava domácí: Czehowsky – Juroška, Šimek (46. Štetina), Smejkal, Kušnír (46. Douděra) – Brandner, Hanousek (46. Miloševič), Kozel, Koreš (60. Gábor) – Holenda (46. Olayinka), Edmond (64. Brabenec).

Sestava hosté: Gebauer - Hart, Reifeltshammer, Özdemir, Marcos - Ziegl, Zulj - Möschl, Nutz, Elsneg - Ademi. 2. pol.: Durakovic - Hart, Reifeltshammer, Özdemir, Prada - Brandner, Zulj - Möschl, Fröschl, Elsneg (68./ Trauner) - Schubert.

• Branky: 57. Miloševič - 36. Hart, 46. Schubert.
V pátek odpoledne sehráli hráči A mužstva doplněni o šest juniorů utkání proti rakouskému celku SV Ried. Z utkání vyšel jako vítěz náš soupeř, když se mu podařilo prosadit celkem dvakrát. Za Duklu snižoval v 57. minutě Branislav Miloševič.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Hynek: „O reprezentační pauze jsme volili přípravné utkání, protože jsme chtěli udržet herní rytmus. Uprostřed týdne jsme, kvůli drobným zraněním a také absenci středních záložníků, kteří odjeli na své reprezentační sraz, chtěli zápas nakonec odvolat. Ale nepodařilo se nám za nás sehnat náhradu, tak jsme dali dohromady tým, který se skládal z hráčů áčka doplněný o hráče juniorky. Zápas splnil, co jsme od něj očekávali - vytížení hráčů, kteří v lize nedostávají tolik prostoru nebo vůbec nenastoupili. Zároveň jsme se mohli podívat na mladé hráče z juniorky. Utkání mohlo podle mě skončit i remízou, šance na obou stranách tomu odpovídaly, ale první poločas měl soupeř daleko více ze hry, takže když se budeme bavit o výsledku, je asi spravedlivý.“