Přípravné utkání s SV Ried skončilo prohrou

24. 3. 2017 | Redakce

Přípravné utkání s SV Ried skončilo prohrou

V pátek odpoledne sehráli hráči A mužstva doplněni o šest juniorů utkání proti rakouskému celku SV Ried. Z utkání vyšel jako vítěz náš soupeř, když se mu podařilo prosadit celkem dvakrát. Za Duklu snižoval v 57. minutě Branislav Miloševič.PU, pátek 24. 3. 2017, 15:00, Andorf
Dukla Praha Dukla Praha
1:2
(0:1)
SV RiedSV Ried

Dukla Praha: Czehowsky – Juroška, Šimek (46. Štetina), Smejkal, Kušnír (46. Douděra) – Brandner, Hanousek (46. Miloševič), Kozel, Koreš (60. Gábor) – Holenda (46. Olayinka), Edmond (64. Brabenec).
SV Ried: Gebauer - Hart, Reifeltshammer, Özdemir, Marcos - Ziegl, Zulj - Möschl, Nutz, Elsneg - Ademi. 2. pol.: Durakovic - Hart, Reifeltshammer, Özdemir, Prada - Brandner, Zulj - Möschl, Fröschl, Elsneg (68./ Trauner) - Schubert.
Branky: 57. Miloševič - 36. Hart, 46. Schubert.

Komentář

Vstup do utkání měli lepší domácí. Odražený centr Ziegela došel až k Elsnegovi, který asi 25 metrů pálil vedle tyče. Dukla odpověděla o pár minut protiútokem po levé straně. Edmond centroval na nabíhajícího Holendu, ale z míče byl rychleji soupeřův obránce, jeho odkop zachytil Kozel a ránou z dálky se pokusil zaskočit brankáře Gebauera, rána však neměla potřebnou razanci. Ve 25. minutě se pokusil Czehowského lobovat Möschl, ale trefil pouze reklamy vedle branky. Ve 35. minutě sklepl míč Möschl před šestnáctku Hartovi, ten si zasekl a levačkou umístil míč přesně k tyči Dukelské branky.

Úvod druhé půle nezačal nejlépe. Möschlův centr mířící doprostřed vápna se odrazil k Fabianu Schubertovi, který ránou z první nekompromisně poslal míč pod břevno. V 56. minutě Kozel prostrčil míč za obranu Miloševičovi a ten ránou na bližší tyč snížil na 1:2. Dukla byla blízko vyrovnání v 63. minutě, kdy zahrávala rohový kop. Juroškův centr dolétl na hlavu Olayinky, ale tomu míč sklouzl a prosadit se nedokázal.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek: „O reprezentační pauze jsme volili přípravné utkání, protože jsme chtěli udržet herní rytmus. Uprostřed týdne jsme, kvůli drobným zraněním a také absenci středních záložníků, kteří odjeli na své reprezentační sraz, chtěli zápas nakonec odvolat. Ale nepodařilo se nám za nás sehnat náhradu, tak jsme dali dohromady tým, který se skládal z hráčů áčka doplněný o hráče juniorky. Zápas splnil, co jsme od něj očekávali - vytížení hráčů, kteří v lize nedostávají tolik prostoru nebo vůbec nenastoupili. Zároveň jsme se mohli podívat na mladé hráče z juniorky. Utkání mohlo podle mě skončit i remízou, šance na obou stranách tomu odpovídaly, ale první poločas měl soupeř daleko více ze hry, takže když se budeme bavit o výsledku, je asi spravedlivý.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu