VIDEO: Hodnocení po utkání s Jabloncem

FK Jablonec

10. kolo, Synot liga 2014/15

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Hrubý – Novák, Kysela, Pernica, Romera – Mingazov (76. Moulis), Rossi, Pospíšil (81. Čížek), Hübschman, Kopic – Doležal (68. Jun).

Sestava hosté: Rada - Karavajev, Štetina (46. Polom), Jeřábek, Matěj Hanousek - Marek Hanousek, Hlinka, Považanec - Berger (64. Mareš), Beauguel, Krmenčík (76. Nestor).

• Branky: 8. Doležal, 17. Mingazov, 18. Štetina (vla.), 37. a 77. Novák, 57. Rossi. ŽK: 45. Berger, 53. Jeřábek. Rozhodčí: Lerch – Wilczek, Vlasjuk.
  • Diváci: 2246
Stý ligový zápas na lavičce Dukly trenérovi Luboši Kozlovi pořádně zhořkl. Domácí Jablonec předčil naše mužstvo v efektivitě, navíc se nám nedařilo ani v defenzivě a výsledkem bylo půltucet branek v síti Filipa Rady. Utkání v Jablonci hodnotí hráči Marek Hanousek a Filip Rada společně s trenérem Lubošem Kozlem.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: „Nemůžu říct, že bychom do zápasu vstoupili neaktivně nebo že by nás soupeř přehrával. Bohužel první gól jsme si dali sami, druhý gól byl z první střely na bránu a třetí gól znovu vlastní, tohle by asi zamávalo i s jinými mužstvy a tím spíš s tím naším mladým. Soupeř poté vyrostl a vyhovovalo mu čekat na naše chyby, které jsme dělali. De facto od té 20. – 25. minuty to bylo jen o tom, kolik to nakonec bude. Nemůžu říct, že bychom si za zápas nic nevytvořili, nebo že bychom neměli podobné šance jako domácí, ale naše efektivita a efektivita domácích byla značně rozdílná.“

Jaroslav Šilhavý: „V prvním poločase jsme předvedli asi nejlepší výkon, co tu jsem. Konečně jsme zúročili a proměnili šance, které jsme měli i v minulých zápasech. V krátkém čase jsme dali tři branky, což otřese i jiným soupeřem. Na druhou stranu si myslím, že nám to Dukla umožnila i tím, že chtěla hrát fotbal, tlačila se dopředu, hrozila z brejků a chtěla být pořád aktivní. Utkání bylo nahoru dolů a fotbal se musel líbit.“