FANSHOP

Přátelské utkání s Bohemians skončilo jasným vítěztvím

28. 2. 2015 | Redakce

Přátelské utkání s Bohemians skončilo jasným vítěztvím

Vložené utkání se soupeřem s nejvyšší dorostenecké soutěže proběhlo podle představ. V utkání se vystřídali všichni zdraví hráči ročníku a dovedli ho do vítězství 5:2.PU - hř. Šeberov, čtvrtek 26. 2. 2015, 15:15
Bohemians 1905 Bohemians 1905
2:5
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Pakeš - Hamborský (41. Lukeš), Šmalcl, Mašek, Bell (41. Lauko) - Štědrý (41. Bělíček), Kott (50. Bannykh), Mentberger (65. Kott) - Bažo (41. Vlasák), Kubů (41. Janko), Mruvčinský (41. Šolaja).
Branky: 25. Mentberger (Bažo, Mruvčinský), 32. Mentberger (Štědrý, Kubů), 33. Mentberger (Mruvčinský, Kott), 50. Janko (Šolaja, Kott), 66, Šolaja (Bělíček).

Ohlasy trenérů

Milan Titěra: "Do závěru přípravy jsme zvolili soupeře z nejvyšší dorostenecké ligy, abychom měli možnost hodnotit reálně kvalitu naší hry a formu hráčů. Do utkání jsme rozložili síly a dali příležitost všem zdravým hráčům kádru U16. Začátek utkání se odehrával před naší brankou, kde jsme se dostali pod tlak, díky sérii rohových kopů soupeře. Pak jsme již srovnali hru a povedlo se nám nebezpečně zakončit několik útoků. Bohužel všechny střely končily těsně vedle branky. Mezi 25.-35. minutou ukázal svoji kvalitu v zakončení Mentberger, který po krásných akcích využil skvělých přihrávek spoluhráčů a zaznamenal hattrick. Bohemka dále ohrožovala naši branku především ze standardních situací a i přísně nařízená penalta, kterou nařídil sudí Janko, neskončila gólem. Do druhého poločasu převlékl Janko rozhodcovský dres za dukelácký a zvýšil na 4:0. I v tomto utkání jsme se dopustili pár chyb a soupeř nás za to potrestal snížením na 1:4. Následně zvýšil Šolaja po našem rohu na 5:1. Závěrečnou podobu výsledku dali Bohemians svým důrazným dohráním situace. V naší hře jsme byli spokojeni s produktivitou a aktivitou v ofenzivě, ale podle představ se nám nedařilo reagovat na některé defenzivní situace."
 


Fotogalerie


Partneři klubu