PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Přátelské utkání dorostu U16 s Tennis Borussia Berlín skončilo remízou

7. 3. 2017 | Redakce

Přátelské utkání dorostu U16 s Tennis Borussia Berlín skončilo remízou

V sobotu 4.3. se naše šestnáctka vydala sehrát přátelské mezistátní utkání do sousedního Německa. Soupeřem byl tým Tennis Borussia Berlín. Utkání skončilo remízou 3:3.PU, sobota 4. 3. 2017, 14:30, Berlín
TB Berlin TB Berlin
3:3
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Přibyl (41.Absolín) – Urban (60. Ludvíček), Bican (60. Březina), Havlíček (41. Sýkora), Březina (41. Mládek) – Mentberger (60. Jeřábek), Jeřábek (41. Kozel), Dostál (50. Novotný) – Hodek (60. Fencl), Fencl (41. Kubeš), Ludvíček (41. Watkins).
Branky: 23. Fencl (Ludvíček, Havlíček), 39. Dostál, 55. Kubeš, (Sýkora, Absolín).

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Filip Soukup"Bylo k vidění zajímavé utkání, které mělo dva rozdílné poločasy. V prvním poločase jsme si počínali velmi odvážně a díky rychlé kombinaci se nám dařilo přehrávat soupeře především ve středu pole. Soupeř měl velké problémy se vstupem do zápasu a i když nám byl upřen první gól pro údajný ofsajd, pokračovali jsme ve vyšším tempu koncentrovaně až do první vstřelené branky, která nám dala potřebný klid. Do konce poločasu se nám podařilo náskok ještě navýšit a do druhého poločasu si odnést zasloužený výsledek 2:0. V druhém poločase jsme si počínali stejně dobře až do chvíle, kdy jsme si díky nedorozumění v obraně vstřelili vlastní gól. To soupeři velmi pomohlo, protože od té chvíle si začal počínat mnohem odvážněji a sebevědoměji. Vzápětí jsme však obranu soupeře potrestali rychlým brejkem, který nám vrátil dvoubrankové vedení. Poté bylo k vidění větší množství faulů a nepřesnosti, což soupeři pomohlo a právě po standardní situaci byl odpískán pokutový kop, ze kterého se podařilo soupeři snížit skóre na rozdíl jedné branky. V samotném závěru se podařilo soupeři vyrovnat, a to opět po chybě obrany, která tak soupeři nabídla 2 góly. V závěru jsme ještě měli několik šancí, které jsme nedokázali proměnit. Díky vlastním chybám jsme se dostali do situací, které kluci příště budou řešit jistě lépe. Toto utkání tedy splnilo svůj účel. Děkujeme soupeři za zápas i předvedený výkon."

 


Fotogalerie


Partneři klubu