Poslední kolo podzimní části jsme v Kobylisích zakončili vítězně!

Admira/Slavoj

5:14

(2:6)

1. kolo, Česká liga žáků U13B 2015/16

Sestava hosté: Spilka, Ulman - Mareš, Novotný, Štěpán, Zíka, Málek, Komárek, Teplý, Krenciv, Korseko, Tomek, Fojt, Loffler, Dragošek, Rada, Villaseca, Beznoska.

• Branky: Teplý 3x, Korseko 3x, Štěpán 3x, Tomek 2x, Komárek, Novotný, Krenciv.

Tomáš Konder: "Na těžkém terénu proti kvalitnímu soupeři se očekával zajímavý zápas. Od začátku jsme kluky z Admiry začali lehce přehrávat. Šance se střídaly na obou stranách. Ve druhém poločase jsme na jednom hřišti soupeře začali silně přehrávat, dařila se kombinace a kluci si vytvářeli velké množství brankových příležitostí, nakonec vstřelili ve druhém poločase 7 branek. Naopak na druhém hřišti se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, soupeři jsme dovolili skórovat po našich individuálních chybách a toto miniutkání jsme prohráli 1:3. Přítomní diváci mohli vidět napínavý zápas a kluci si za přístup a nasazení zaslouží pochvalu. Děkujeme rodičům za podporu a fandění během naších utkání!"