Pohár ČMFS: Dukla po výhře 3:0 na Meteoru ve 2. kole

29. 7. 2007 | Redakce

Pohár ČMFS: Dukla po výhře 3:0 na Meteoru ve 2. kole

P R A H A - Své první soutěžní utkání hráči Dukly s přehledem zvládli a vyhráli 3:0 na hřišti účastníka Pražského přeboru Meteoru Praha VIII. Ve 2. kole se v dalším pražském derby utkají na Vyšehradě s nováčkem ČFL Slavojem. Druhé kolo má úřední termín 5. září v 17 hodin.1. kolo, neděle 29. 7. 2007
Meteor Meteor
0:3
(0:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Plánička - Kopta, Mikula, Kuděla, Daněk - Michal, Volek (46. Kunc), Hendrych (52. Ludačka), Berger - Hanus, Svatonský.
Branky: 18. Michal, 48. Berger, 81. Kunc

Komentář

Od první minuty měla Dukla šance, ujala se až čtvrtá, střela Michala v 18. minutě z dvaceti metrů po zemi k tyči. Pak hosté na dvacet minut polevili a málem se jim to vymstilo - ve 27. minutě běžel domácí Jiřík sám na branku, ale přestřelil! Dukle se povedl ideálně start do druhé půle, kombinaci po pravé straně zakončil Berger dotážkou zblízka do opuštěné branky ve 48. minutě. Z další plejády šancí stojí za zmínku 73. minuta, kdy Kunc nahrál před zcela odkrytou branku a nabíhající Michal vystřelil vedle! Devět minut před koncem Berger ve výhodné pozici ještě přihrál a Kunc dorážkou na dlouhou nohu uklidil míč potřetí k tyči.
 


Fotogalerie


Partneři klubu