Teď začne
vojna!

Po slabším herním projevu přesto vítězství U14 na Hájích

17. 5. 2022 | Pavel Papež

Po slabším herním projevu přesto vítězství U14 na Hájích

Za velkého tepla jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na Hájích. Zápas se nám tolik herně nepodařil, ale nakonec jsme ho zvládli a zvítězili.17. kolo, sobota 14. 5. 2022, Nad Přehradou
Háje JM Háje JM
0:4
(0 : 1)
Dukla PrahaDukla Praha

Háje JM:

Nikodým - Žižka, Varga, Jirgl Jáchym, Gryc, Jirgl Jakub, Maleta (65. Martan), Havrda, Brož, Krčka (52. Jandus), Rui

Dukla Praha:

Tretyakov – Syneček, Ford, Kuntoš, Sharygo – Veselý, Slabý, Sixta – Drašnar (70. Zavadil), Kindl, Hovadík

Branky: 25. Kindl, 49., 54. Veselý, 70. Kuntoš, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Utkání očima hráčů Petra Kindla a Adama Hovadíka: Rozhodčí zapískal a hra začala. Ze začátku jsme se do toho museli dostat. Potom Petr Kindl vstřelil náš první gól a šli jsme do vedení. Následně jsme měli několik dalších šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. V druhém poločase nás ze začátku začali kluci z Hájů více napadat a tlačit se do útoku. Dvakrát po sobě v rozmezí pěti minut se dokázal prosadit Jan Veselý. V 70. minutě se prosadil svým gólem Patrik Kuntoš a zvyšoval vedení na 4:0. Pár minut před koncem rozhodčí udělil červenou kartu po dvou žlutých  Petru Kindlovi, a tak jsme dohrávali posledních pár minut o jednoho hráče méně.

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: "Utkání se nám po herní stránce vůbec nepovedlo. Nezvykle často jsme hráli malou domů brankařovi, aniž bychom byli pod velkým tlakem, záložníci si nechodili pro míče, a tak to museli naši obránci buď řešit vyjetím s míčem nebo dlouhým nákopem dopředu, kde se bohužel našim útočníkům moc do pohybu nechtělo. Hráčů, kteří chtěli hrát a byli aktivní, bylo bohužel na hřišti tentokrát málo. Doslova se dá říct, že jsme se k vítězství v tomto utkání protrápili. Věřím, že v příštím kole kluci herní projev zlepší, protože k nám do Ruzyně zavítají kluci z Ústí."

 


Fotogalerie


Partneři klubu