FANSHOP

Po prohře s Teplicemi Dukla vypadla z MOL Cupu

16. 11. 2018 | Redakce

Po prohře s Teplicemi Dukla vypadla z MOL Cupu

Chladný páteční večer přinesl Dukle špatný výsledek. S Teplicemi jsme prohráli 1:3 a účinkování v MOL Cupu pro nás pro tento ročník končí.4. kolo, pátek 16. 11. 2018, 17:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
1:3
(0:2)
TepliceTeplice

Dukla Praha: Hruška – Chlumecký, Miloševič (C), Ostojič, Podaný – Bezpalec, Doumbia (76. Mentberger), Kott (66. Breda), Bilovský – Djuranovič, Schranz (66. Brandner).
Teplice: Grigar – Vondrášek (C), Jeřábek, Hošek, Hyčka – Moulis, Soungole, T. Kučera (72. Kodad), Trubač (84. Knapík) – Hora, Jindráček (74. Vošahlík).
Branky: 86. Brandner – 10. Jindráček, 45. Jindráček, 64. Jindráček.
Rozhodčí: Pavel Královec – Dušan Pospíšil, Ondřej Kožár.
Diváci: 374

Komentář

Úvodní šance zápasu patřila Dukle, Ivan Schranz ve 4. minutě střílel jen vedle brány. V následující čtvrthodině hrál ale soupeř aktivněji než my. Z převahy vytěžil několik rohových kopů, z nichž ale bránu Dukly neohrozil. V 11. minutě se už Teplicím podařilo otevřít skóre po pěkně sehrané akci. Z levé strany přihrál Daniel Trubač na střed pokutového území Martinu Jindráčkovi, jehož nízkou střelu Hruška nezachytil a Dukla rázem prohrávala 0:1. Obrovskou chybu hostů mohl potrestat Uroš Djuranovič, který se ve 25. minutě po perfektní přihrávce od Chlumeckého dostal osamocen až před Tomáš Grigara. V brejku ho ale zastavil ofsajd. Na druhé straně se ovšem ve 30. minutě také přiostřovalo. Danielu Trubačovi se povedlo z pětadvacetimetrové vzdálenosti trefit přímo do rukou Matúše Hrušky. Teplice držely dlouhé minuty domácí pod zámkem. Ve 36. minutě v krátkém sledu za sebou jdoucích standardních situací musel opět na poslední chvíli zasahovat Hruška. Ještě v posledních vteřinách prvního poločasu se podařilo teplickým skórovat. Tomáš Kučera hladce proběhl po pravém křídle, následně nakopl míč na hlavu Jindráčkovi, který zakončoval do brány. První poločas skončil za jasného vedení Teplic herně i výkonnostně.

Druhou půli jsme začali lépe. V 50. minutě se Uroš Djuranovič dostal k jasné gólové příležitosti, když mu spoluhráči vyčistili cestu a on mohl proběhnout do pokutového pásma. Jeho zakončení se povedlo zblokovat jednomu z bránících hráčů. Jen málo stačilo k tomu, aby hosté srazili míč do brány Matúše Hrušky. Z celé akce byl nakonec pouze nevyužitý roh. V 64. minutě přidal třetí gól Teplic Martin Jindráček, mohl tak slavit hattrick. Z rohového kopu dokázal míč dorazit ze shluku hráčů za Hruškova záda. I přesto ale předváděla aktivnější hru Dukla, avšak zapomínala zavírat zadní vrátka. Toho využil Daniel Trubač, který označkoval levou tyč Hruškovy brány. Jakub Podaný si našel po obléhání teplické poloviny v 80. minutě Martina Chlumeckého, který krásnou dělovkou vystřelil míč ke břevnu. Tomáš Grigar ho jen těsně vyrazil. Poslední větší akcí utkání byl první domácí gól v 87. minutě ze střely Patrika Brandnera. Míč, který letěl za bránu, doběhl Djuranovič, který místo střely vrátil balón volnému Patriku Brandnerovi, ten bez problému zakončil. To však už Dukle nestačilo a prohrála 1:3. S MOL Cupem se tak pro tuto sezonu loučí. 

Ohlasy trenérů

Roman Skuhravý: „Dnes jsme od začátku do konce tahali za kratší konec a to kvůli tomu, že tohle nebyl přístup ligových hráčů, za to nesu jednoznačně vinu já. Věděl jsem, že situace nebude jednoduchá, ale že hráči nebudou ochotni v některých zápasech poctivě pracovat, to je komplikace. Dnes jsme opravdu nebyli důstojným soupeřem Teplic. Rád bych věřil, že příští týden to bude jiná Dukla.“

Pokud jste navštívili utkání osobně, ohodnoťte ho v našem dotazníku. Pomůžete nám se zlepšovat a možná získáte 2 VIP vstupenky na další domácí zápas Dukly. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu