Po nevydařeném utkání jsme doma vysoko podlehli Pardubicím

05.06.2022, 10:15
Slavoj Suchdol

FK Dukla Praha

(0 : 2)

28. kolo, U19 - starší dorost A 2021/2022

FK Pardubice B

Sestava domácí:

Havlíček – Krejčí, Kocman, Škoch, Fojt (60. Bartošek) – Kulhavý, Bačinský, Břeh (46. Suchan) – Ulman (71. Nikl), Bohatý (60. Sabo), Magdi (60. Kasal)

Sestava hosté:

• Branky: 72. Kasal, 75. Kocman – 10. a 14. Pandula, 68., 77., 83. Brdička, 87. Laky, 89. Svoboda ŽK: , ČK: 37. Krejčí Rozhodčí: .
Individuální chyba v úvodu, vyloučení před poločasem, náznak obratu a kolaps v závěru utkání – to byly momenty, které určily ráz utkání, ve kterém jsme prohráli vysokým rozdílem.

Hodnocení trenéra:

Trenéru Tomáši Kulvajtovi se tentokrát nehodnotilo utkání lehce. "V dosavadním průběhu sezóny jsme inkasovali ve 27 kolech jen 19x a pyšnili se nejlepší obranou v soutěži. Dnes jsme paradoxně inkasovali hned 7x. Objektivní okolnosti, které zápasu předcházely a které se udály v průběhu utkání však někdy sport přináší a proto bych výsledek nijak nepřeceňoval. I v dnešním zápase totiž hráči ukázali charakter, když se za stavu 0:3 i v oslabení dokázali zvednout a utkání zdramatizovat. Na druhou stranu si nebudeme nalhávat, že jsme zápas nezvládli jako celek, je to pro nás zdvižený prst. Pokud si někdo myslel (a slýchám to ve svém okolí prakticky celé jaro), že máme baráž jistou, což se po vítězných zápasech s Hradcem, Spartou či Teplicemi mohlo ještě více umocnit, jsem v těchto vyjádřeních opatrný. Dokud si baráž sami neuhrajeme, nebude jisté nic a proto beru dnešní zápas jako facku, která nám, věřím, vrátí potřebnou koncentraci do zbývajících dvou zápasů soutěže. Na závěr bych chtěl ještě ocenit tým Pardubic, který je zaslouženě nejlepším B dorostem v Čechách a dnes to předvedenou hrou opět potvrdil."