Po bojovném utkání vezeme bod

04.03.2013, 17:00
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty

1.FC Slovácko

18. kolo, Gambrinus liga 2012/13

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Melichárek - Kuncl, Trousil, Mezlík, Reinberk - Hlúpik (72. Kerbr), Hofmann, Valenta (90.Košút), Volešák - Skalák (80. Kovář), Došek

Sestava hosté: Rada - Romera, Štetina, Vorel, Vrzal - Božič, Kalouda (84.Svatonský), Berger (90.Marek), Podrazký - Přeučil (69. Albiach), Pospěch

• ŽK: 11. Hofmann (SLO), 29. Došek (SLO), 33. Mezlík (SLO) - 12. Podrazký (DUK), 28. Vrzal (DUK), 54. Pospěch (DUK), 68. Štětina (DUK), 71. Berger (DUK). Rozhodčí: Paták - Blažej, Zeman.
  • Diváci: 3906
I ve druhém venkovním zápase jarní části jsme dokázali bodovat. Zápas proti Slovácku nakonec skončil bez branek a Dukla je v jarní části zatím neporažena.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Dneska mohu být spokojený s bodem, protože jsme sem bodovat jeli. Když vidíte tabulku, jak je vyrovnaná, tak každý bod z venku má svou cenu. A my jsme to dnes neměli jednoduchý, pro domácí to byl také velice důležitý zápas a já si myslím, že jsme do toho vstoupili docela dobře. V prvních deseti minutách jsme se dostali rychlou kombinací do třech zakončení, mezi kterými byl i neuznaný gól. Po těch deseti minutách naše hra, založená na rozehrávce, moc nefungovala. Tím, že nás domácí hodně napadali a také naší nekvalitou, kdy bylo patrné, že nám v prostředku chybí dva hráči základní sestavy. Druhý poločas byl spíše o bojovnosti a důrazu. Měli jsme tam několik situací, ze kterých jsme mohli vytěžit víc, takže z tohoto pohledu ten bod musíme brát, protože je spíše vybojovaný, než odměnou za nějakou kvalitu, která v té hře dnes moc nebyla a to hlavně směrem dopředu."