PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Patnáctka neuspěla v utkání s Čáslaví

5. 9. 2016 | Redakce

Patnáctka neuspěla v utkání s Čáslaví

V utkání, ve kterém jsme měli v podstatě stálou převahu, jsme nedokázali vstřelit více než dvě branky a naopak jsme po chybách v obraně celkem třikrát inkasovali a zaslouženě prohráli. Klukům chyběl týmový výkon, většina hrála pouze na sebe a zbytečně jsme přidržovali míč.1. kolo, středa 31. 8. 2016, 15:00, Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
2:3
(1:2)
ČáslavČáslav

Dukla Praha: Bičiště, Najer, Mejdr (35. Noll), Kozojed, Novotný A. (35. Spáčil), Křenek (35. Kočí), Mlejnek (35. Šebrle), Kleček, Novotný J., Denisenko (35. Peřina), Hypius (35. Neruda).
Branky: 14. Hypius (Novotný J.), 53. Peřina (Kozojed).

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Po dvou vítězných utkáních jsme dnes zaslouženě prohráli. Mysleli jsme si, že vítězství přijde samo a čáslavské podcenili. Kluci nehráli týmově, zbytečně dlouho přidržovali míč a snažili se o individuální akce, které pozorní obránci Čáslavi dokázali snadno zneškodnit. Utkání je pro nás výzvou k hlubší práci na kamarádských vztazích v týmu a budování soudržnosti a k návratu k pokoře a poctivé práci po celou dobu hry. Blahopřejeme čáslavskému týmu k vítězství a děkujeme všem rodičům za neúnavné povzbuzování."

 


Fotogalerie


Partneři klubu