Osmnáctka v posledním utkání porazila Libuš

2:1

(0:1)

13. kolo, Starší dorost U18 2012/13

SK Libuš

Sestava domácí: Kořínek – Kulikov, Halbich, Vyjdák (60. Filip), Buchar – Vrkoč, , Troníček – Soukup, Gajecký, Tříska (53. Kříž).

• Branky: 75. 1:1 Gajecký (Troníček), 90. 2:1 Kříž (Buchar, Soukup) - 45. 0:1 Libuš.
Závěrečné kolo podzimu zvládla i osmnáctka vítězně. Na domácím hřišti porazila Libuš 2:1.

Tomáš Kulvajt: "Jeden z herně nejvydařenějších zápasů se pro nás dlouho nevyvíjel dobře. První poločas jsme měli herně navrch, přesto jsme v závěru inkasovali ze standardní situace. Ve druhém se však naše převaha ještě zvýšila. Kvalitním držením míče a okamžitým represinkem po ztrátě míče jsme drželi soupeře pod tlakem a vytvářeli si množství šancí. Kontaktní gól se nám podařilo vstřelit v 75. minutě po Troníčkově pasu za obranu a Gajeckého kličce brankáři. Do konce zápasu jsme náš tlak stupňovali a v první minutě nastavení se nám podařilo vstřelit vítěznou branku. Kluci prokázali velkou vůli zvrátit nepříznivý výsledek a do poslední minuty šli za vítězstvím, za což byli zaslouženě odměněni a udělali tak podařenou tečku za solidním podzimem.