O vítězi derby Dukla - Žižkov rozhodly penalty

0:1sn

25. kolo, Starší dorost U19 2014/15

FK Viktoria Žižkov

Sestava domácí: Czehowsky – Stýblo, Pešička, Kadavý, Hájek – Petrák (85. Lohoyda), Kozel (65. Tylšar), Mammedov (76. Telvák) – Brabenec, Šahini, Mica (62. Polách).

Sestava hosté:

Víkendové derby s Viktorkou Žižkov skončilo bezbrankovou remízou. O vítězi tak musel rozhodovat penaltový rozstřel z kterého vyšli lépe hosté.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: „Ve třetím domácím utkání během jednoho týdne jsme přivítali mužstvo Žižkova. Soupeř atakuje přední příčky a pro nás to byla další zkouška. Po výsledkově nepovedeném zápase s Motorletem jsme chtěli uspět. Po celé utkání kluci dobře a poctivě bránícího soupeře přehrávali, ale předfinální fáze nebyla přesná a chyběl tlak v šestnáctce. I přesto jsme si šance vypracovali, ale nebyli jsme odměněni za dobrý výkon. Chci hledat pozitiva, k nimž rozhodně patří zlepšená hra v obranné fázi v posledních šesti zápasech. Založení a přechodová fáze funguje, kombinačně na míči jsme celkem silní, ale stále se nám nedaří podle představ kolem a v šestnáctce soupeře. Zarputilost, předvídavost, načasování, klid, touha se prosadit, tam spatřuji velké rezervy. Do konce sezóny máme obrovskou motivaci, kterou budeme chtít využít. Chlapci jen na nás záleží.“