Nepříznivá minisérie je zlomena! Dukla porazila Jihlavu 4:1!

27.09.2014, 15:00

FK Dukla Praha

9. kolo, Synot liga 2014/15

FC Vysočina Jihlava

Sestava domácí: Rada - Karavajev, Štetina, Jeřábek, Hanousek Matěj - Hanousek Marek, Hlinka, Považanec (86. Čajič) - Berger (77. Néstor), Beauguel, Krmenčík (64. Mareš).

Sestava hosté: Hanuš – T. Marek, Tlustý, Krejčí, Hybš – Kučera, Jánoš (81. Vidlička) – Kukoľ (75. Fulnek), Jungr, Vaculík (57. Kovář) – Harba.

• Branky:13. a 47. Krmenčík, 37. Beauguel, 71. Považanec - 73. Kovář. ŽK: 45. Považanec, 52. Krmenčík - 23. Krejčí, 83. Vidlička. Rozhodčí: Ardeleanu – Paták, Ratajová.
  • Diváci: 1201
Po třech prohrách a debaklu na Slovácku se postavilo mužstvo z Julisky poslednímu týmu tabulky, Jihlavě. V utkání potvrdilo roli favorita a brankami Krmenčíka, Beauguela a Považance zvítězilo s přehledem 4:1.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel: "Jsme rád, že jsme dnešní utkání zvládli. Prohráli jsme třikrát za sebou, dostávali jsme se trošku do tlaku, ať už z hlediska tabulky či efektivity v koncovce. Navíc jsme inkasovali debakl na Slovácku. Vyžádalo si to nějaké změny v sestavě a myslím, že se dnes štěstí trošku otočilo k nám. V úvodu na nás byla viditelná nervozita plynoucí z nového složení mužstva i tíhy okamžiku. Jihlava tam měla dvě příležitosti, které neproměnila, my jsme si pak pomohli rozehranou "standardkou", která nás dostala do vedení. Z mého pohledu to bylo důležité, protože Jihlava je kvalitnější, když vývoj zápasu mluví pro ní a může hrát do otevřené obrany na brejky. Tentokrát jsme tak hráli my, což nám také vyhovuje a z brejku jsme přidali druhou branku. Po půli jsme dali třetí gól a ten zápas rozhodl. Zbytek utkání jsme dohráli v klidu. Jsem rád, že se nám povedlo po dlouhé době dát víc gólů, a že se o ně podělilo hned několik hráčů. Dnes jsem spokojený."