0:0

(0:0)

9. kolo, HET liga 2017/18

AC Sparta Praha

Sestava domácí: F. Rada (K) – Kušnír, Ostojić, Jiránek, Podaný – Milošević, Daniel Tetour – Schranz (79. Koreš), Holík (85. Bezpalec), Preisler (87. Brandner) – Holenda.

Sestava hosté: Dúbravka – Zahustel, Hovorka, Štetina, Mich. Kadlec – Biabiany, Mavuba (85. Plavšić), Mareček, Vatajelu (61. Rosický) – Lafata (K) (71. Josef Šural), V. Kadlec.

• Branky:
    ŽK: 49. Miloševič, 59. Podaný, 85. Holenda, 90+2. Brandner.
    Rozhodčí: Hrubeš – Hrabovský, Arnošt
  • Diváci: 6547
Na sedm zápasů natáhli svěřenci Jaroslava Hynka neporazitelnost na domácím stadionu, když v derby remizovali s pražskou Spartou. V utkání měli více šancí ke skórování hráči Dukly, ale když ta největší skončila po Holendově střele pouze na tyči, došlo k konečné dělbě bodů po nerozhodném výsledku 0:0.

Jaroslav Hynek: „Myslím, že po takovém zápase můžeme být určitě spokojení. Uhráli jsme krásný bod. Šancí tam bylo víc a někdo si může myslet, že jsme zápas mohli zvládnout ještě lépe, ale se Spartou musíme s pokorou brát bod z jakéhokoliv vývoje. Sparta po většinu utkání více držela balon, my jsme dobře bránili, chtěli jsme se dostat dobře a přesně do přechodové fáze a do nějakých brejků, což se nám podařilo. My jsme přežili přestřelku v prvních deseti minutách, šanci jsme měli my, pak měla šanci Sparta, dále byl poločas klidnější, druhý poločas byl vyrovnanější a v závěru to šlo směrem k našim šancím. Tam se to asi dalo rozhodnout. Kdyby nebyla tyčka Johnyho, možná, že bychom mohli jít do vedení, na druhou stranu od toho tam jsou i brankáři a myslím, že oba skvěle zachytali a své manšafty podrželi. V zápase jsme předvedli, co jsme chtěli, a s pokorou bereme bod.“