1:2

(0:1)

16. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

FC Hradec Králové

Sestava domácí: Hruška - Souček, Piroch, Chlumecký - Kott (60. Hašek), Doumbia (69. Douděra), Tetour, Krunert, Preisler - Holík (60. Ayong), Hadaščok.

Sestava hosté: Ottmar - Kopečný, Martinec, Leibl, Urma - Zbrožek - Čech, Soukeník, Doležal (89. Kvída), Vlkanova (87. Jukl) - Prekop (78. Firbacher).

• Branky: 70. Preisler - 2. Urma, 54. Vlkanova.
    ŽK: 77. Souček, 86. Piroch - 39. Doležal, 58. Leibl, 81. Martinec, 90. Soukeník.
    Rozhodčí: Cihlář - Novák, Mikeska.
  • Diváci: 687
Dukelský A tým už má za sebou poslední utkání podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na Julisce přivítali svěřenci trenéra Skuhravého Votroky z Hradce Králové. Hosté vstoupili do zápasu lépe a už od druhé minuty vedli. Ve druhém poločase pak svůj náskok navýšili na 2:0. Dukla dokázala snížit, v závěru sahala po vyrovnání, nakonec však zůstala bez bodu.

Roman Skuhravý: „Dneska jsme viděli mužstvo, které na nás bylo výborně připravené. A my víme, že s agresivitou a rychlým dostupováním máme problém. Samozřejmě ve spojení s tím nešťastným vstupem do zápasu, když jsme ve druhé minutě prohrávali 1:0, tak na naších hráčích byla vidět nervozita. Soupeř toho v prvním poločase umě využíval. My jsme tam měli jeden základní problém, nesbírali jsme odražené míče a byli jsme nepřesní po průnikových přihrávkách. V poločase zasloužené vedení 1:0 Hradce. Kluky jsem o poločase povzbuzoval a navedl je na jednodušší způsob, jakým chceme ve druhém poločase hrát. Bohužel inkriminovaná situace na 2:0, kdy řešení naší defenzivní činnosti v situaci 1-2 bylo z mého pohledu nepochopitelné. Poté kluci ukázali, že s tím zápasem chtějí něco udělat, pomohlo nám střídání. Škoda, že nám v závěru ty situace od Filipa Haška nepadly, ale myslím si, že dneska zaslouženě vyhrál Hradec. Nám to ukázalo to, že jsou věci, ve kterých ještě nejsme tak dobří a na kterých musíme pracovat.“