PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Na závěr podzimu Kunice body z Domažlic nevezou

24. 11. 2013 | Redakce

Na závěr podzimu Kunice body z Domažlic nevezou

V posledním utkání tohoto roku nastoupily Kunice proti Jiskře Domažlice. Ačkoliv ve druhé polovině utkání měli výhodu ve vyřazeném protivníkově hráči, své šance neproměnily, a tak slavil vítězství 1:0 tým domácích.16. kolo, sobota 23. 11. 2013, 13:30
Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice
1:0
(1:0)
KuniceKunice

Jiskra Domažlice: Ticháček – Knakal, Chocholoušek, Bauer, Beránek – Leitl (80. Bezděk), Pyrka M., Mužík, Bárta (86. Pyrka D.) – Došlý (86. Kasyk), Dvořák.
Kunice: Tetour - Radoš, Jeřábek, Štancl, Hrazdíra - Balšánek, Micka, Kordiak (60. Farkaš) - Jíra (60. Čapek), Svoboda (60. Kotlík), Rejhon (60. Dvořák).
Branky: 32. Dvořák. ŽK: 34. Balšánek (KUN). ČK: 42. Dvořák (DOM). Rozhodčí: Grimm – Svatík, Šauflová.

Ohlasy trenérů

Trenér Jaroslav Peřina řekl o utkání: "V posledním podzimním utkání nás potkal velmi silný protivník, který je především doma ještě silnější. Dokázali jsme však v prvním poločase eliminovat hru domácích a měli hru pod kontrolou, ale opět jsme inkasovali z první střely na branku ve 28. minutě, kdy jsme nedůsledně obsadili vbíhajícího hráče do pokutového území a ten připravil šanci Dvořákovi, který nás za nedůslednost potrestal. Ten samý hráč ve 40. minutě domácí oslabil, když uhodil Kordiaka v nepřerušené hře a šel do kabin s červenou kartou. Celý druhý poločas jsme hráli proti 10 domácím, ale nebyli jsme schopni vstřelit branku. Šancí jsme měli opravdu dost, ale chyběla nám rozhodnost a přesnost v zakončení. Šance, jako měl Jíra, by jsme prostě měli proměňovat. Myslím, že za výkon a snahu by jsme si body tentokrát zasloužili, ale bohužel nemáme nic."
 


Fotogalerie


Partneři klubu