Na úvod vysoká výhra. Mladší dorost U17 porazil Jablonec

6:1

(2:1)

2. kolo, Česká liga dorostu U17 A 2016/17

FK Jablonec

Sestava domácí: Kundrát - Čermák, Švarc (40. Novák), Veniger, Ferreira - Studnička, Bílek, Vácha - Houha (40. Soukup), Ullman (55. Kadlec), Jizba (50. Rogers).

• Branky: 35. pen. Vácha (Bílek), 36. Jizba (Studnička), 45. Bílek (Ullman), 46. Ullman (Vácha), 68. Vácha (Studnička), 72. Studnička (Ferreira) - Jakl.
První kolo nového ročníku České ligy dorostu U17 B, hrála Dukla na domácím hřišti na Strahově. Po poločase 2:1, přišel brankově produktivní druhý poločas a utkání skončilo vysokým rozdílem 6:1. Dvě trefy si připsal Vácha, po jedné skóroval Jizba, Bílek, Ullman a Studnička.

Trenér Richard Polák: „Dnešní utkání jsme zvládli herně velmi dobře a po pěkných kombinacích se nám podařilo vstřelit pět krásných gólů a jeden jsme přidali z pokutového kopu.“