FANSHOP

Na těžkém terénu patnáctka uspěla v utkání s Viktorkou Žižkov

11. 10. 2016 | Redakce

Na těžkém terénu patnáctka uspěla v utkání s Viktorkou Žižkov

Na stadionu v Dolních Počernicích se hrálo zajímavé a hezké utkání. Velmi těžký terén dělal oběma týmům problémy v kombinaci, ale naši kluci se přesto prezentovali velmi dobrou kombinační, nátlakovou hrou a nakonec zaslouženě dovedli utkání do vítězství v poměru 2:1.9. kolo, sobota 15. 10. 2016, 10:00, hř. D. Počernice
Žižkov Žižkov
1:2
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Novotný J., Šebrle (35. Mejdr), Kozojed, Kleček, Sviták, Mlejnek (35. Štefan), Spáčil (35. Mikuda), Hypius, Helík (35. Goldschmidt), Šátek, Erdmann (35. Mareš)
Branky:39. Novotný J., 67. Kozojed

Ohlasy trenérů

Trenér Pavel Sedláček: "Těžký terén dolnopočernického hřiště nám trochu ztěžoval kombinaci, ale kluci to přesto zvládli velmi dobře a zejména první poločas jsme hráli velmi dobře kombinačně a nátlakovou hrou přehrávali žižkovské. Bohužel jsme si nedokázali vytvořit žádné silné gólové příležitosti. Ve druhé půli jsme už tak kvalitní v kombinaci nebyli, nicméně jsme dokázali dotáhnout dvě situace do gólového zakončení a zaslouženě zvítězili. Oba týmy zaslouží pochvalu za předvedenou hru, žižkovští hráli otevřeně a neustále napadali naši rozehrávku, čímž umožnili hře plynout. Děkujeme také všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit a těšíme se na další ligové utkání." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu