Na jaře stále neporaženi. Dukla remizovala se Slavií

FK Dukla Praha

21. kolo, Gambrinus liga 2011/12

SK Slavia Praha

Sestava domácí: Rada - Hašek, Vorel, Švejdík, Vrzal - Malý, Gedeon, Hanousek - Podrazký (76. Engelmann), Lietava (83. Marek), Pázler (61. Svatonský).

Sestava hosté: Berkovec - Dostál, Latka, Hubáček, Čonka - Nitrianský, Jarolím, Cicman, Trubila - Hurka (61. Blažek) - Vlček (74.Böhm).

• Rozhodčí: Váňa - Slavík, Ubias. ŽK: Engelmann - Dostál.
  • Diváci: 4258
Ani v pátém jarním zápase Dukla neprohrála! Ve 21. kole Gambrinus ligy remizovala na Julisce se Slavií. Utkání skončilo bezbrankovým výsledkem.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Remíza je zasloužená, v celém zápase to byla taková přetahovaná. Každý chvilku tahá pilku. Ani jedno mužstvo neustoupilo ze svého způsobu hry. My jsme se snažili hrát po zemi, rozehrávat. Slavia se nám to snažila narušovat, v prvním poločase se jí to poměrně dařilo, přecházela z toho rychle do útoku a svým způsobem byla nebezpečná. Ale obě mužstva na sebe byla velmi dobře připravena, takže tam zase tolik šancí nebylo. I když si myslím, že jsme jich měli o trochu víc. Abychom dneska vyhráli, tak bych očekával kvalitnější výkon od útočníků. Myslím, že nějaký ten drajv a překvapení přinesl až Engelmann jako střídající hráč. I soupeř si vytvářel nebezpečné situace, i když ne přímo gólové. Dneska jsem to viděl jako remízové utkání, při kterém defenzivní činnost převážila nad kvalitou útočníků.

Remízu beru, je zasloužená, ale kdyby to skončilo 1:1 nebo 2:2, bylo by to příjemnější. Říkal jsem hráčům, že si musíme vážit diváka. A chtěli jsme udělat všechno, aby se návštěva, která dnes přišla, znovu vrátila. Výsledek 0:0 však není pravou pozvánkou. Tím ale nechci říct, že by k tomu někdo přistoupil špatně. Slavia byla kvalitním soupeřem.“