Na hřišti Slavie Hradec Králové jsme s přehledem zvítězili

25. kolo, U17 - mladší dorost A 2021/2022

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Lorenc – Šeba (67. Lhoták), Shypkin, Mazánik, Smrčka, Horák, Hůla, Gegaj, Bleha, Kuryljak (82. Horáček), Haman (72. Ježek)

Sestava hosté:

Ondřejček Š. – Budař P., Fantík J., Haluza O. (45. Kolman), Kolský T. – Laredo T. (45. Koller S.), Svoboda A., Prior L. (60. Nguyen) – Pešek T. (45. Špírek J.), Blecha F. (45. Kožený V.), Čejka O.

• Branky: 25. Svoboda A., 35. Blecha F., 86. a 87. Koller ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Po drtivé převaze v průběhu celého utkání naše sedmnáctka zvítězila na půdě hradecké Slávie. Zápas, který se hrál ve velkém vedru, skončil v poměru 4:0.

Hodnocení trenéra:

Pavel Sedláček: „Celý zápas jsme v podstatě drželi míč a soupeře do ničeho nepustili. Pro kluky bylo samozřejmě těžké se prosadit proti urputně bránícím domácím, kteří hráli v hlubokém obranném bloku. Přesto jsme si vypracovali obrovské množství zajímavých příležitostí, nicméně gólová efektivita byla z naší strany nízká. Jinak kluci odvedli dobrou práci, utkání zvládli a v náročném počasí si s přehledem došli pro vítězství.“