FANSHOP

Mladší žáci porazili Moterlet

20. 10. 2015 | Redakce

Mladší žáci porazili Moterlet

V dalším domácím utkání jsme přivítali pražský celek Motorletu. Především ve druhém poločase byli naši kluci lepším týmem a zaslouženě zvítězili.11. kolo, sobota 17. 10. 2015, 12:00, Ruzyně
Dukla Praha Dukla Praha
20:3
(5:3)
MotorletMotorlet

Dukla Praha: Sádlo, Chloupek - Hunal, Tomeček D., Juklíček, Puchala, Mentberger, Kratochvíl, Procházka, Novotný, Škoch, Babka, Ungerman, Břeh, Bačinský, Hauser, Hübl.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Žipaj: "První poločas utkání s Motorletem jsme zvládli jen na jedné straně hřiště. Na straně druhé jsme začali velice laxně, bez pohybu a nabídky a v mnoha případech jsme si naši hru sami komplikovali. S tímto přístupem a hrou bez detailů nemáme šanci herně přehrávat prakticky nikoho. Snad si kluci z této druhé lekce v krátké době vezmou ponaučení (první lekce - druhý poločas na Kladně na jedné straně) a k dalším utkáním budou přistupovat v koncentraci a s čistou hlavou. Druhý poločas jsme zvládli odehrát mnohem aktivněji v útočné i obranné fázi. Kluci hráli s chutí, zápalem, v pohybu a i na těžkém terénu jsme si vytvářeli velké množství příležitostí. Poměrnou část z nich jsme sice nedohráli, každopádně se na naši hru dívalo mnohem lépe."
 


Fotogalerie


Partneři klubu