Mladší žáci U13 v prvním utkání jara uspěli

FK Dukla Praha

15. kolo, Česká liga žáků U13B 2015/16

Meteor Praha

Sestava domácí: Spilka, Ulman - Mareš, Novotný, Štěpán, Zíka, Málek, Komárek, Teplý, Krenciv, Korseko, Tomek, Fojt, Loffler, Hořt, Dragošek, Rada, Jakoubek, Villaseca, Beznoska, Bárta.

Sestava hosté:

• Branky: Málek 2x, Villaseca 2x, Štěpán 2x, Novotný 2x, Teplý 2x, Loffler, Hořt, Zíka, Fišer.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Konder: "První mistrovské utkání jsme odehráli na domácí trávě v Ruzyni proti týmu Meteor Praha. Soupeř za poslední dobu udělal výkonnostní vzestup a tak se čekal zajímavý zápas. Na těžkém terénu se od úvodu hrálo vyrovnané utkání, z naší strany to ale nebylo vůbec ideální. V útočné fázi jsme až na výjimky nebyli schopni dohrát spoustu přečíslení a nedokázali si konstruktivně poradit s bránícím blokem soupeře. Postupem času jsme začali proměňovat šance a soupeře přehrávat. Ve druhém poločase na jedné polovině, několik našich kluků bohužel opět polevilo v koncentraci a v krátké době jsme inkasovali tři branky. Byli jsme na míči příliš zbrklí, nepřesní a z toho pramenila velká ztrátovost. Tento zápas nám také ukázal, že nás čeká ještě hodně práce."