Mladší žáci U13 bodovali na domácím hřišti

FK Dukla Praha

19. kolo, Česká liga žáků U13B 2015/16

FK Baník Sokolov

Sestava domácí: Spilka, Ulman, Fojt, Loffler, Mareš, Málek, Fišer, Dragošek, Tomek, Jakoubek, Korseko, Rada, Peake, Krenciv, Ulman, Štepán, Beznoska, Zíka.

Sestava hosté:

• Branky: Málek 3, Fišer 2, Tomek, Bárta, Rada, Krenciv.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Konder: „Domácí utkání proti kvalitnímu týmu ze Sokolova bylo od začátku poměrně vyrovnané. Na jedné polovině jsme od začátku soupeře lehce přehrávali a byli jsme i v celku produktivní v zakončení. Na druhém hřišti proti silnějšímu týmu soupeře náš výkon nebyl optimální, měli jsme problémy s prvním dotekem a ztrátovost byla vyšší než obvykle. Řešení přechodové a finální fáze bylo zbrklé a naivní, z toho samozřejmě pramenili ztráty míče a nebezpečné situace před naší bránou. Kluci zápas nakonec dotáhli do vítězného konce a za bojovnost zaslouží pochvalu.“