Mladší dorostenci U17 v prvním soutěžním zápase jara narazili na Jablonec

21. 3. 2017 | Redakce

Mladší dorostenci U17 v prvním soutěžním zápase jara narazili na Jablonec

V sobotu přivítal Duklu na svém hřišti Jablonec. Ačkoliv dorostenci v polovině zápasu prohrávali 0:1, dokázali na začátku druhého poločasu vyrovnat, pak po dvou zaváháních Jablonec dvakrát skóroval a i když Nicolas Čermák, autor i první branky Dukly, snížil na 3:2. Další branku se našim hráčům vsítit nepodařilo a z Jablonce se vrátili bez bodu.15. kolo, neděle 19. 3. 2017, 10:15, UMT ZŠ Mozartova
Jablonec Jablonec
3:2
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Trávníček - Pelc, Novák (51. Švarc), Veniger, Popovič - Trávníček, Čureja, Soukup (41. Vilímek) - Kadlec, Rogers, Rattay (41. Čermák).
Branky: 52. a 69. Čermák

Ohlasy trenérů

Jan Roule: "Z naší strany velice nepovedené utkání se spoustou nepřesností. Zejména v prvním poločase se nám nepodařilo dostat hru pod kontrolu a kombinovat. Zbrklou a nepřesnou rozehrávkou jsme se sami dostávali pod zbytečný tlak a neaktivita vrchních hráčů bez snahy dostat míč do běhu nás uzavřela na vlastní polovině hřiště.

Ve druhém poločase přišlo drobné zlepšení, které vyústilo ve vstřelení dvou branek, nicméně jsme se nevyvarovali defenzivních zaváháních a soupeř nás dokázal i ve druhém poločase dvakrát potrestat."

 


Fotogalerie


Partneři klubu