PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Mladší dorost U16 se ze Sparty vrátil bez bodů

29. 9. 2014 | Redakce

Mladší dorost U16 se ze Sparty vrátil bez bodů

Branky padaly v utkání 8. kola až ve druhém poločase, jako první se prosadila Dukla, Sparta však rychle vyrovnala a brzy otočila na konečných 2:1 pro domácí.8. kolo, neděle 28. 9. 2014, 12:00
Sparta Praha Sparta Praha
2:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šťovíček – Minařík, Kysela, Mašek, Lukeš – Kott, Mentberger, Kubů (41. Sejkora) – Šolaja, Janko (65. Hamborský), Bažo (73. Palivec).
Branky: 41. Mentberger (Janko).

Komentář

Přes herní převahu domácích byl první poločas na šance vyrovnaný. Do druhého jsme však vstoupili skvěle. Hned v první minutě si Mentberger narazil s Jankem, a po drzém průniku do pokutového území umístěnou střelou na zadní tyč překonal domácího brankáře. Vedení ale dlouho nevydrželo. O čtyři minuty později Sparta skvěle vyřešila rychlý protiútok a vyrovnala. Následující minuty patřily opět Spartě, ale také našemu brankáři Šťovíčkovi, který nás ve třech velkých šancích podržel. Vyvrcholením tlaku domácích byla druhá branka po přetaženém centru z pravé strany a důrazu domácích na zadní tyči. Vyrovnání měl na hlavě o pár minut později Šolaja, skvělým zákrokem se tentokrát blýskl brankář domácích. Po srdnatém výkonu jsme tak nakonec podlehli Spartě jednobrankovým rozdílem.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "První poločas na nás byla znát zbytečná nervozita. Nebyli jsme schopni déle kombinovat a kazili jsme jednoduché přihrávky. Skvělým vstupem do druhého poločasu jsme se osmělili, domácím pak ale patřila následující čtvrthodina, ve které ukázali velkou kvalitu. Následující minuty naopak patřily nám, kdy jsme se prezentovali kvalitní mezihrou i šancemi. V závěru už nám však na zvrat nestačily síly. Za výkon byli kluci zaslouženě odměněni bouřlivým potleskem svých rodičů i uznáním domácích trenérů."
 


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Odehráno v 10:15
FK Fotbal Třinec
FK Dukla Praha