PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Kunice v sobotu proti Čáslavi neuspěly

28. 4. 2014 | Redakce

Kunice v sobotu proti Čáslavi neuspěly

Po neproměněné penaltě z prvního poločasu Kunice inkasovaly branku a díky jejich špatnému v stupu do druhého poločasu soupeř navýšil na rozdíl tří branek. Ač se domácím podařilo snížit na 1:3, další branky se jim přidat nepovedlo, a tak se výsledek do konce zápasu nezměnil.25. kolo, sobota 26. 4. 2014, 17:00, Kunice
Kunice Kunice
1:3
(0:1)
ČáslavČáslav

Kunice: Tetour – Ilko, Vorel, Balšánek, Rejhon, Jíra (56. Jíra), Fryčer (74. Tetour), Svoboda (81. Brejcha), Farkaš (56. Štancl), Kolmistr (75. Zaal), Hrazdíra.
Čáslav: Antošík – Karal, Abena (70. Hoffman), Kocourek, Kunášek, Rozsíval (87. Mandula), Rendla (56. Ujec), Pokorný, Dolejš (76. Váňa), Ojini (64. Melechovský), Šandera.
Branky: 59. Balšánek – 34. Ojini, 47. Ojini, 50. Rendla. ŽK: 86. Balšánek – 52. Abena, 87. Rozsíval. Rozhodčí: Moník – Novotný, Lavrenčíková.

Komentář

Ohlasy trenérů


Jaroslav Peřina: „Tentokrát se mi utkání hodnotí těžko. První poločas jsme hráli hodně do plných a jediná střela na branku znamenala gól. My jsme sice střel na branku také moc neměli, ale hru jsme měli pod kontrolou. Bohužel se nám nevyvedl vstup do druhého poločasu, kde jsme během pěti minut obdrželi dvě branky, kdy soupeř velmi dobře vyřešil přechodovou fázi. Dostali jsme se do mínus tří a i když se nám podařilo snížit na 1:3 a měli jsme ještě několik šancí, na výsledku se bohužel nic nezměnilo. Nepodařilo se nám za stavu 0:0 proměnit penaltu, což také ovlivňuje celkový výsledek, ale druhý poločas jsme odehráli tak jak jsme chtěli, jen se nám nepodařilo vstřelit více branek.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu