FANSHOP

Kunice v Karlových Varech zvítězily

4. 5. 2014 | Redakce

Kunice v Karlových Varech zvítězily

V tomto ročníku už druhé vítězství nad Karlovými Vary a se stejným výsledkem 3:1. Farma tentokrát zajížděla na hřiště soupeře, kde brankami Farkaše, Rejhona a Jíry zvítězila a připisuje si tři body.26. kolo, neděle 4. 5. 2014, 10:30, Karlovy Vary
Karlovy Vary Karlovy Vary
1:3
(0:1)
KuniceKunice

Karlovy Vary: Krbeček – Benda, Tuhela, Plechatý, Kobylík, Tůma, Nerad, Došlý (46. Šturm), Geňo, Schůt, Šamánek. Trenér: Medýnský.
Kunice: Tetour – Ilko, Juroška, Štancl, Kordiak, Balšánek, Kotlík (73. Zaal), Rejhon (88. Jíra), Farkaš (78. Fyčer), Kolmistr (90. Brejcha), Hrazdíra. Trenér: Peřina.
Branky: 64. Nerad – 37. Farkaš, 51. Rejhon, 89. Jíra ŽK: 12. Tůma. Rozhodčí: Váňa – Musil, Berka, DS Langmajer.
Diváci: 110

Komentář

První šanci utkání měla naše farma, Kotlík centroval před bránu, kde našel volného Farkaše, který trefil horní tyč. Brankovou síť rozvlnili hosté až ve 37. minutě z levé strany se dostal míč k nabíhajícímu Juroškovi, ten posunul do vápna Farkašovi, který míč s přehledem uklidil za Krbečkovi záda.

Druhý poločas začal opět lépe pro Kunice. Už v 51. minutě skóroval Rejhon, který po centru z levé strany netrefil napoprvé míč, udělal kličku, naznačil přihrávku a uklidil míč střelou po zemi za brankovou čáru - 0:2. O čtyři minuty později byl opět Rejhon zcela sám před brankařem, jeho poslední kličku však Krbeček vystihl a míč mu odebral. V 63. minutě se střelecky prosadili i domácí, Benda trefil horní tyč. O minutu později Benda centruje a nachází Nerada, který hlavou snížil na 1:2. V 78. minutě si na další centr hostí naběhl Šamánek, odkrytou branku netrefil. V 88. minutě vystřídal střelce druhé branky Jíra a hned z prvního útoku zvýšil na konečných 1:3 pro Kunice, když si zpracoval centr z levé strany a míč umístil do levé části branky.

Ohlasy trenérů


 


Fotogalerie


Partneři klubu