FANSHOP

Kunice v Chomutově nebodovaly

17. 5. 2014 | Redakce

Kunice v Chomutově nebodovaly

Po středečním utkání v Kolíně, zajížděla v sobotu farma k utkání proti Chomutovu. Kunice toto utkání po nařízené penaltě a neuhlídané "standardce" prohrály rozdílem dvou branek 0:2.28. kolo, sobota 17. 5. 2014, 10:15
Chomutov Chomutov
2:0
(0:0)
KuniceKunice

Chomutov: Zaťko (84. Lipš) – Vait, Hyneš (70. Nobst), Klimpl, Hruška – Adjei, Doksanský (81´ Klimeš) – Tafat (19. Strada), Pikl (89. Heger), Česlák – Szmek.
Kunice: Tetour – Ilko, Štancl, Hrazdíra, Preisler (60. Jiroušek) – Balšánek (85. Lička), Kordiak (65. Brejcha), Farkaš – Rejhon (75. Zaal), Kotlík (65. Jíra), Kolmistr.
Branky: 53. (PK) a 57. Pikl. Rozhodčí: Pastyřík – Grimm, Szikszay. Diváci: 333.

Komentář

První velkou šanci měly Kunice, Rejhon utekl po lajně až do vápna, kde našel Kolmistra, ten chtěl brankaře domácích obejít a zakončit, ale nepovedlo se mu to. Do šance se následně dostal i domácí tým, Tafata vystřelil těsně nad břevno. O deset minut později nebezpečně zakončoval na přední tyči Szmek. Do konce poločasu si ještě vytvořili příležitost hosté, Balšánek nacentroval na bránu a Zaťkovi míč vypadl, dorážka hlavou Kordiakem ke gólu nevedla.

Necelých deset minut po přestávce byla nařízena Penalta ve prospěch domácích. K ní se postavil Pikl a poslal domácí do vedení 1:0. O čtyři minuty později se stejný hráč prosadil ze standardní situace - 2:0. Do konce utkání měli domácí ještě dvě střelecké příležitosti, ve kterých skvěle zachytal Tetour.

Ohlasy trenérů

 


Fotogalerie


Partneři klubu